reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Cześć, a ja podgrzewacza nie miałam przy córce i teraz też nie kupuję. Córkę najpierw krótko karmiłam piersią, a potem już mieszanką, którą wolę zrobić za każdym razem świeżą jak podgrzewać. Przy łóżku za każdym razem na noc miałam termos z ciepła wodą i jakoś przeżyłam :happy: Podgrzewając bałabym się że takie mleko dziecku zaszkodzi. A co do laktatora to mam ręczny i zastanawiam się czy nie kupić elektrycznego, bo przy ściąganiu tamtym strasznie bolały mnie piersi, ale ja nie miałam pokarmu. Dziewczyny, które mają porównanie napiszcie czy elektrycznym mniej boli? U mnie dziś też chłodniej i też zaraz biorę się za prasowanie i zmianę pościeli. Byłam dziś powtórzyć badania na tarczę i zrobiłam przy okazji na HIV i lekarz mi jeszcze zlecił poziom magnezu.
 
reklama
Cześć, a ja podgrzewacza nie miałam przy córce i teraz też nie kupuję. Córkę najpierw krótko karmiłam piersią, a potem już mieszanką, którą wolę zrobić za każdym razem świeżą jak podgrzewać. Przy łóżku za każdym razem na noc miałam termos z ciepła wodą i jakoś przeżyłam :happy: Podgrzewając bałabym się że takie mleko dziecku zaszkodzi. A co do laktatora to mam ręczny i zastanawiam się czy nie kupić elektrycznego, bo przy ściąganiu tamtym strasznie bolały mnie piersi, ale ja nie miałam pokarmu. Dziewczyny, które mają porównanie napiszcie czy elektrycznym mniej boli? U mnie dziś też chłodniej i też zaraz biorę się za prasowanie i zmianę pościeli. Byłam dziś powtórzyć badania na tarczę i zrobiłam przy okazji na HIV i lekarz mi jeszcze zlecił poziom magnezu.
Ja miałam ręczny na początku, potem kupiłam elektryczny i polecam od razu ten drugi kupić. Mnie raczej wcale nie bolało, może to zależy od siły ssania? W elektrycznym można to regulować. W każdym razie na pewno jest szybciej i się tak nie zmęczysz.
 
Do góry