reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Wiem, że to głupie, ale nie wstydze sie rodzić przy meżu, korzytac przy nim z toalety i robic wiele innych intymnych rzeczy, ale ściagać mleka z cycka chyba bede sie wstydziła [emoji23][emoji23] jeszcze tak na dwa, jak krówka przy dojeniu [emoji23] ja nie jestem w żaden sposób obrzydliwa, nie ruszają mnie wydoki krwi itp, ale to odciąganie mleka mnie przeraża. Mam nadzieje, że to przejdzie..

Ja np przy pierwszym dziecku miałam tak ze się wstydziłam karmić przy kimś w sensie cycka wyjąc ;) a później to przeszło karmiłam ogólnie krótko ;)


Co do porodu ja nie chce żeby był mąż przy mnie a on bardzo chce ;)
 
reklama
Ja np przy pierwszym dziecku miałam tak ze się wstydziłam karmić przy kimś w sensie cycka wyjąc ;) a później to przeszło karmiłam ogólnie krótko ;)

Co do porodu ja nie chce żeby był mąż przy mnie a on bardzo chce ;)

Mój nie odpuści tego żeby być przy porodzie :) mam nadzieję , że wytrwa ;)
 
Pewnie i u nas tak bedzie, ale na ta chwile mam taka myśl [emoji23]
Mam taką samą myśl jak ty [emoji6]Ja ogólnie jestem wstydziochem i mimo że jestem z mężem już 12lat to wiele rzeczy jeszcze przy nim nie zrobiłam o dziwo jakoś rodzenie przy nim mnie nie rusza[emoji28]Ale np.toaleta czy nawet głupie pokazanie tyłka w majtkach to zawsze miałam jakieś opory i do tej pory tak jest [emoji16]Karmienie jak karmienie napewno będę przy nim karmić ale jeżeli chodzi o ściąganie to już napewno na osobności ,uważam że to jest mega krempujące i raczej u mnie się to nie zmieni [emoji1]
 
Ja nie miałam ani podgrzewacza, ani np sterylizatora do butelek. Uważam, że jak chcecie karmić kp, to nie ma sensu tego kupować. Ja mleko odciagniete podgrzewałam wkładając butelkę do garnka z ciepłą wodą. No chyba że ktoś jest zadeklarowany na mm, wtedy faktycznie może się to przydać. :)

Mój mąż też widział jak odciągnąć mleko i dla nas to luzik. Ale my to nie z tych co się przed sobą wstydzą czegokolwiek ;)
 
reklama
My tak samo :) niczego się przed soba nie wstydzimy [emoji4] juz przed ślubem sie nie wstydzilismy [emoji4]
Ja z mężem jestem 12lat z czego 10lat mieszkamy już razem a dopiero 19.08 minie pierwsza rocznica naszego ślubu a ja wciąż się przy nim wstydzę ,on tam może przy mnie robić wszystko niczego się nie wstydzi, ja tylko mam jakieś dziwne opory [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry