reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Znalazłam taki za 15 zł . co myślicie ?
Screenshot_2018-08-06-10-26-34.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-08-06-10-26-34.png
    Screenshot_2018-08-06-10-26-34.png
    242 KB · Wyświetleń: 194
reklama
Ja się jeszcze wstrzymuje tylko dlatego ze u mnie ta płeć nie jest na 100% a jak się zmieni na chłopca ;) właśnie szukam na olx podgrzewacza i zamierzam kupic dziewczyny jakieś opinie na temat podgrzewaczy?


I temat laktator jaki polecacie i nie za miliony ;)
Na temat laktatorów już było [emoji6]Ja wśród znajomych słyszałam dużo pozytywnych opinii o laktatorze Avent no i podobno dobry jest też laktator z Aliexpress nad którym się zastanawiam [emoji846]
Jeżeli chodzi o podgrzewacz to ja akurat dostanę od siostry, ale już nie pamiętam jakiej firmy miała [emoji5]
 
Na temat laktatorów już było [emoji6]Ja wśród znajomych słyszałam dużo pozytywnych opinii o laktatorze Avent no i podobno dobry jest też laktator z Aliexpress nad którym się zastanawiam [emoji846]
Jeżeli chodzi o podgrzewacz to ja akurat dostanę od siostry, ale już nie pamiętam jakiej firmy miała [emoji5]

A masz jakieś zdjęcie tego z alli ?
 
Znalazłam nawet mini laktator elektryczny Medela za 30 zł ale używany jest :( chyba że można kupić te nakładki nowe (?)
Screenshot_2018-08-06-10-39-32.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-08-06-10-39-32.png
    Screenshot_2018-08-06-10-39-32.png
    577,3 KB · Wyświetleń: 177
Nakładki na laktrator można w aptece kupić nowe. Bynajmniej tak w De. Albo na stronie internetowej. Ja mam po Leonie Avent ale nie elektryczny. Elektryczne Avent są też ale mega drogie. Medela też dobra firma. Podgrzewacz mam Bauer czy coś takiego. W media expert mąż kupił. Używałam bo mały jak nieraz nie wypił mleka to zostawiałam w podgrzewaczu. Można 3 godz o mleku modyfikowanym mowa. Za to ja odciągałam pokarm i odmrazalam w lodówce a później w podgrzewaczu podgrzewam. Albo w ciepłej wodzie. Inaczej mleka matki nie wolno podgrzewać bo traci właściwości spożywcze. Szymek jak był mały to miałam odciagacz z Nuk i też był spoko. Ale dziewczyny nie wiem jak się prawdziwą elektryczne ściągacze. Ja zawsze używałam ręcznego. Na początku odciąganie mleka boli. Ja miałam taki nawał,że tylko raz nadusiłam pompkę i samo leciało. Zaś jak już zleciało to pompowałam [emoji2] mąż zastanawial się nad kupnem elektrycznego na dwa cyce od razu bo jak się ściąga z jednego to automatycznie leci mleko z drugiego [emoji1] także jak będę miała znowu taki nawał to chyba kupimy na dwa cycki od razu ale nie koniecznie elektyczny. A i nie zapomnijcie,że odciąganie powoduje produkcję mleka czego ja chciałam [emoji4] bo chciałam jak najdłużej karmić.
 
reklama
Wiem, że to głupie, ale nie wstydze sie rodzić przy meżu, korzytac przy nim z toalety i robic wiele innych intymnych rzeczy, ale ściagać mleka z cycka chyba bede sie wstydziła [emoji23][emoji23] jeszcze tak na dwa, jak krówka przy dojeniu [emoji23] ja nie jestem w żaden sposób obrzydliwa, nie ruszają mnie wydoki krwi itp, ale to odciąganie mleka mnie przeraża. Mam nadzieje, że to przejdzie..
 
Do góry