reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Serio? Kurde mi co wizyte robi póki co. myślałam, że tej zasady ze trzy usg juz dawno nie stosuja ;/ jakby im sie zużywał ten sprzet przez te usg ;/
Jestem już w drugiej przychodni i tak jest właśnie, podobno Własnie ciężko znaleźć takiego lekarza jak ty masz ;-) zazwyczaj USG nie ma w gabinecie tylko musisz się zapisać. Z synami jak prowadziłam ciążę też gdzie indziej ,było to samo ..
 
reklama
Dziś 17+4 mam, pierwsza ciąża i niestety jeszcze nie czuję [emoji852] cała w strachu jestem ale nic nie boli i nie ma krwawienia,
wizytę mam we wtorek
 
Opakowanie śliwek suszonych zjedz [emoji6] a i syrop laktuloza pomaga ponoć choć u mnie lepiej Śliwki działają. Możesz też rano na czczo, pół godziny przed śniadaniem wypić pół szklanki letniej wody z miodem i cytryna. Ja rozważam jeszcze zakup siemię nią lnianego mielonego ale nie wiem czy można w ciąży.
Można siemię
 
Jestem już w drugiej przychodni i tak jest właśnie, podobno Własnie ciężko znaleźć takiego lekarza jak ty masz ;-) zazwyczaj USG nie ma w gabinecie tylko musisz się zapisać. Z synami jak prowadziłam ciążę też gdzie indziej ,było to samo ..
Ciul to ja idę zdrowaśkę walnąć, że mi się tak trafiło :D:D
Nie dość, że fajny to jeszcze przystojny :D:D
Teraz to pół biedy, ale ja byłam u niego jako 21 latka, a on w sumie też młody to cegłe miałam, że hej :D i weź tu pokaż swe oblicze :cool2: teraz po tylu latach rozkładania nóg przed lekarzami to wizyty u dentysty chyba bardziej się "wstydze". A w ogole ja to zawsze miałam doktorków i powiem Wam, że nie znoszę kobiet ginekoloszek, jak mam rozłożyć nogi przed kobietą to jakoś się krępuje...
 
Ostatnia edycja:
Dziś 17+4 mam, pierwsza ciąża i niestety jeszcze nie czuję [emoji852] cała w strachu jestem ale nic nie boli i nie ma krwawienia,
wizytę mam we wtorek
Kurczę no nie chce Ci źle doradzić, ale jak nic nie boli to myślę, że nie ma potrzeby. Tylko weź już siadaj na PORZĄDNE krzesła! :D
 
Jak nic Cię nie boli to myślę że upadek był niegroźny. Kiedyś chłop pole babą orał i jakoś się dzieci rodziły ;) Nie żebym radziła orkę ale myślę że spokojnie ciało jest tak skonstruowane że zapewnia bezpieczeństwo dziecku przy typowych urazach :) Gdyby nie dość że tak trudno się zachodzi to tak łatwo byłoby poronić to byśmy wyginęli :)
 
Dziewczyny ale się boję, spadlam z taboretu, normalnie się podemna rozpadł i runelam na podłogę na plecy,tak na krzyż [emoji852] nic poza plecami mnie nie boli i nie wiem czy panikowac czy nie ? Jestem akurat u rodziców 100km od domu a moja gin na urlopie... brzuch mnie nie boli narazie i niby jest ok
Spokojnie kochana, moja mam ze mną w ciazy spadła z 11 schodków w drugim miesiacu ciazy A w 8 miała z kolegą z pracy wypadek, gałąź spadła na auto, uderzyla glowa w szybę i miała wstrząs mózgu :) A ja żyję [emoji16] także nie martw się [emoji4]
 
reklama
Do góry