reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Żłobki nie są takie złe. Mój skończył rok dwa tyg temu i zaczął adaptacje w prywatnym ( bo w państwowym jest na 360 miejscu) ;) i żłobek jest super! Max 10 dzieciaczków w grupie 3 panie, kamerki, i jeszcze jest dofinansowanie więc płacimy grosze. Jak dla mnie lepszy żłobek niż niania, dziecko o wiele szybciej się rozwija. Mój chodzi od 2 tyg, a tyle nowych rzeczy podłapał od innych dzieci ze szok :) a na serio panikowałam przez pół macierzyńskiego co robić ;)

Ja smakowałam się oliwką z rossmanna dla kobiet w ciąży, taką fioletową i Palmersem. Jedno rano, drugie wieczorem. Teraz też planuję sobie zakupić. :) wyszły mi tylko 3 kreseczki tydzień przed porodem także spoko
Tez kupilam sobie ta oliwke Rossmannowa, zobaczymy...wiem że geny i itd. Ale może chociaż jak mają być to może ciut mniejsze [emoji6]
 
reklama
Lilli1234 a skąd jesteś? "Dobrze" wiedzieć, że nie tylko u nas takie absurdy są ;) Mąż się śmiał, że pani dyrektor ze żłobka o ciąży wiedziała wcześniej niż moi rodzice :eek: Ale grunt to znać zasady i się dostosować ;)
 
Ja mam taka [emoji5]
20180725_124152.jpg
 

Załączniki

  • 20180725_124152.jpg
    20180725_124152.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 261
Ja też jestem fanką żłobka [emoji3] nie wyobrażam sobie "siedzieć" w domu dłużej niż do skończenia przez dziecko roku. W żłobku jest super, mój pierwszy zaliczył żłobek potem przedszkole i jest mega śmiałym otwartym dzieckiem które nie boi się pójść na plac zabaw do nieznanych sobie dzieci. Teraz idzie do szkoły-zerowki i się cieszy że pozna nowe dzieci :-)

Ja mam umowę do końca listopada, potem do porodu mi przedłuża i poszukam nowej pracy bo i tak chciałam zmienić. Narazie jednak cieszę się z tego że mogę być w domu i mieć długie piękne wakacje :-))
 
To ja[emoji28] właśnie siedze na ogródku patrze na pranie uradowana, że taka pogoda i pranie szybko wyschnie [emoji23] gdzie te lata, że sie cieszyło z pogody żeby iść na dach i sie opalać pół dnia wysmarowana olejem [emoji23][emoji23][emoji23]
Screenshot_20180725-124250.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180725-124250.jpg
    Screenshot_20180725-124250.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 249
reklama
To ja[emoji28] właśnie siedze na ogródku patrze na pranie uradowana, że taka pogoda i pranie szybko wyschnie [emoji23] gdzie te lata, że sie cieszyło z pogody żeby iść na dach i sie opalać pół dnia wysmarowana olejem [emoji23][emoji23][emoji23] Zobacz załącznik 881329
A ja siedze na ogródku i się opalam :-) pranie już dawno porobione i teraz nabiera mocy na prasowanie [emoji16]
 
Do góry