reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Ja już pisałam jak mojej siostrze ginekolog (inny) z pewnością stwierdzał dziewczynkę do 8msc a potem okazało się że chłopiec :-) także poczekam do połówkowych

Perell, to partacz, a nie ginekolog. Do 16 tyg całkowicie kształtują się narządy płciowe, więc o ile w 12 tyg może być cieżko określić płeć, to już pózniej o pomyłkach nie powinno być mowy.
 
reklama
Perell, to partacz, a nie ginekolog. Do 16 tyg całkowicie kształtują się narządy płciowe, więc o ile w 12 tyg może być cieżko określić płeć, to już pózniej o pomyłkach nie powinno być mowy.
Partacz z całym masem pozytywnych opinii, kobiety z daleka do niego przyjeżdżały także no...pomylił się ;-)
 
Ja jestem.w 12+6 i jak bylam w 11 tygodniu to juz mi powiedzial ze chlopak prawdopodobnie zreszta widac na usg
No nam też tak powiedział na prenatalnych. A teraz nagle dziewuszka.
2 razy nam wtedy pokazywał siurka...
Sama nie wiem...
Jak mi się uda to wstawię tu link na YouTube z filmem usg. Tak na około 3/4 długości filmu jest płeć i to co ten mój mi pokazywał wyglądało jak te jajka tylko bez ogonka i on orzekł, że to wargi sromowe.
 
Dopiero na połowkowych dobrze widać płeć. Mój gin w 13tyg też mówił że nie widać, a gdybać nie będzie. Woli poczekać do połówkowego. Ja też tak wolę żeby się nie nakręcać :)
Mi teoretycznie na prenatalnych 11+1zaryzykował "możliwe że chłopak" ciekawe czy się potwierdzi.
 
U mojej siostry w 12tygodniu lekarz stwierdził że będzie córunia i jest córa już 5letnia[emoji5]
Ja byłam na wizycie w poprzednim tygodniu i lekarz powiedział że syn a po chwili stwierdził że fałszywy alarm to tylko błonka[emoji16]
 
reklama
Ja tez slyszlam mnostwo historii, że lekarz sie pomylił, dlatego poczekam grzecznie do połowkowych. Moj doktorek tez mowil ze nawet sie nie bierze za patrzenie miedzy nogi bo to za wczesnie, czlopcy nie maja jeszcze jajek na zewnatrz i siusiak jest bardzo malutki. Faktycznie po co pozniej rozczarowac [emoji4] zreszta i tak, tak sie wiercil, że nic nie bylo widac [emoji14] a mi to jest i tak mega obojetne.
 
Do góry