reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
I co na Bielanach? A jak z opieka slyszalas cos? Ktos ze znajomych rodzil tam?
Ja tam poprzednia dwójkę rodzilam. Wybrałam ten szpital że względu na stopień referencyjności. Do wyboru miałam jeszcze Bydgoszcz ale tam mam już daleko bo 120km więc wolę do Torunia bo tylko 70. Nie narzekałam na opiekę tylko, że ja miałam cc.
 
Ja ogólnie odrazu byłam nastawiona że zrobię te badania ,wypytałam konkretnie mojego lekarza ogólnie stwierdził że to mój wybór nie każda kobieta decyduje się na te badania ,stwierdził też że co 4 kobieta jest zadowolona z tych badań,jeżeli wchodzi w grę wiek to już inna sprawa bo tu z tego co mówił to obowiązkowe,naprawdę długo się nad nimi zastanawiałam ...Jednak siostra i mąż przekonały mnie do zmiany decyzji ,niewiem czy to słuszne,ale wierzę że moje dziecko jest zdrowe i tak zostanie [emoji5]
Ja tez nie robiłam... Nie wiem czy źle czy dobrze ale rozmawiałam długo z lekarzem wywiad itp, i nie zdecydowałam się na nie. Wierzę że dzidzi będzie zdrowe, [emoji6]
Gdyby chodziło o wiek zrobiłabym je
 
Ja już po wizycie. Maluszek ma się dobrze, lekarz mówi że to za wcześnie by mówić o płci fasolki i nie chce wprowadzić mnie w błąd. Dostałam skierowanie na polowkowe, jutro będę mieć termin :-)

Przed wizytą specjalnie wcisnęłam w siebie bułkę i wafelka z nadzieją że położna znowu nie będzie marudziła że tylko 10dag przytyłam.. wchodzę na wagę a tam taka sama jak miesiąc temu.. to ciekawe bo brzuch rośnie :-)

Zdjęcia nie mam :-( Następna wizyta 30.08
 
Ja już po wizycie. Maluszek ma się dobrze, lekarz mówi że to za wcześnie by mówić o płci fasolki i nie chce wprowadzić mnie w błąd. Dostałam skierowanie na polowkowe, jutro będę mieć termin :-)

Przed wizytą specjalnie wcisnęłam w siebie bułkę i wafelka z nadzieją że położna znowu nie będzie marudziła że tylko 10dag przytyłam.. wchodzę na wagę a tam taka sama jak miesiąc temu.. to ciekawe bo brzuch rośnie :-)

Zdjęcia nie mam :-( Następna wizyta 30.08
A który to tydzień, że nie chciał płci powiedzieć?
 
A i jeszcze TSH mi spadło z 3.75 na 2.65 także lek dalej przyjmuje w tej samej dawce o kontrola za miesiąc uff
Mi wyszło TSH 3.21jutro jestem umówiona na pierwsza wizytę do endokrynologa oczywiście prywatnie, bo na NFZ wizyta dopiero w lutym 2019[emoji849]szczerze niewiem czego się spodziewać na pierwszej wizycie ,czy odrazu dostałaś leki na obniżenie ?
 
Mi wyszło TSH 3.21jutro jestem umówiona na pierwsza wizytę do endokrynologa oczywiście prywatnie, bo na NFZ wizyta dopiero w lutym 2019[emoji849]szczerze niewiem czego się spodziewać na pierwszej wizycie ,czy odrazu dostałaś leki na obniżenie ?
W ciazy powinnas dostac termin do 7 dni na nfz.
Mi tez mowili, ze termin dopiero na styczen, a jak powiedziałam, że jestem w ciąży, to za tydzień byłam już u lekarza. Tak samo było z usg tarczycy
 
reklama
Do góry