reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja tez slyszlam mnostwo historii, że lekarz sie pomylił, dlatego poczekam grzecznie do połowkowych. Moj doktorek tez mowil ze nawet sie nie bierze za patrzenie miedzy nogi bo to za wczesnie, czlopcy nie maja jeszcze jajek na zewnatrz i siusiak jest bardzo malutki. Faktycznie po co pozniej rozczarowac [emoji4] zreszta i tak, tak sie wiercil, że nic nie bylo widac [emoji14] a mi to jest i tak mega obojetne.
Mi w sumie też jest obojętne, ale szkoda mi trochę męża, bo on to trochę przeżył, że jednak druga córa, chociaż mówi, że będzie się cieszył obojętnie jaka płeć...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem w siebie dumna [emoji16] pierwszy raz w ciąży "wepchałam" sie bez kolejki. W sumie to była kasa w sklepie z pierszenstwem dla kobiec w ciazy, ale pewnie by nikt nie zwrocil uwagi, wiec podeszlam i powiedziałam ekspedience ze jestem w ciazy i mnie skasowała bez kolejki. Zaczyna mi sie to podobac [emoji16] na swieta bedzie fajnie, zakupy swiateczne, pelno ludzi w sklepach a my prosto do kasy ihahhaa [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Ja też już po wizycie, godzina opóźnienia i nerwy na maksa... Ale jak na razie wszystko ok, 6.5cm, termin zostaje jednak na 30.01. Tylko nosa nie mógł zobaczyć bo dzidziuś cały czas się ruszał, machał rękami i w dodatku głową w dół. Dopiero na następnej wizycie znowu będziemy szukać. Ale z synem miałam tak samo w tym czasie, ciężko było cokolwiek zmierzyć i nosa też nie chciał pokazać. Dlatego fotek dziś nie mam:( Mam nadzieję że następnym razem będzie lepiej współpracował:)
A ja nadal nie mogę uwierzyć że to się naprawdę dzieje i jakoś dziwne mi się wydaje, że może tam mieszkać ktoś inny niż mój pierwszy synek hehe:D
 
Ja tez slyszlam mnostwo historii, że lekarz sie pomylił, dlatego poczekam grzecznie do połowkowych. Moj doktorek tez mowil ze nawet sie nie bierze za patrzenie miedzy nogi bo to za wczesnie, czlopcy nie maja jeszcze jajek na zewnatrz i siusiak jest bardzo malutki. Faktycznie po co pozniej rozczarowac [emoji4] zreszta i tak, tak sie wiercil, że nic nie bylo widac [emoji14] a mi to jest i tak mega obojetne.

Moja kuzynka rodziła i jak jej na brzuchu położyli chłopczyka, to ona w szoku, że to nie jej dziecko, bo lekarz jej mówił, że córka będzie :) ale to było ładnych parę lat temu.

Tylko najgorzej jak już ktoś pokupuje różowe, czy niebieskie rzeczy a tu taka niespodzianka :)
 
Ja już po wizycie ,z antybiotykiem na pęcherz jutro badania i przestraszyła mnie z wynikiem PAPPA , że NT 2,1 marudzila i ryzyko trisomii 21 trochę niższe to skorygowane niż podstawowe ... A we wniosku na wyniku z Poznania miałam, że ryzyko chorób niskie i później niby też mówiła, że nie ma się czym martwić ale nie rozumiem po co zaczynała temat i straszyła eh mała niepewność zasiana ,maleństwo ma 8,19 cm co daje nam 14t1d a z OM 13t5d czyli różnica nie jest duża ;) serduszko 156 uderzeń a to moje maleństwo
 

Załączniki

  • DSC_0161.JPG
    DSC_0161.JPG
    670,2 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry