reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja już po wizycie ,z antybiotykiem na pęcherz jutro badania i przestraszyła mnie z wynikiem PAPPA , że NT 2,1 marudzila i ryzyko trisomii 21 trochę niższe to skorygowane niż podstawowe ... A we wniosku na wyniku z Poznania miałam, że ryzyko chorób niskie i później niby też mówiła, że nie ma się czym martwić ale nie rozumiem po co zaczynała temat i straszyła eh mała niepewność zasiana ,maleństwo ma 8,19 cm co daje nam 14t1d a z OM 13t5d czyli różnica nie jest duża ;) serduszko 156 uderzeń a to moje maleństwo
Gratulacje, piekny bobas [emoji7]
A NT sie raczej nie przejmuj. Masz duze dziecko, przeziernosc miesci sie w widelkach. Moje malenstwo mialo 7,7 cm na prenatalnych i NT tak samo jak Twoje, a lekarz mówił ze wszystko w porządku [emoji4]
 
reklama
reklama
Do góry