reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja jestem przeciwko zamykaniu. Nikt tutaj nie ujawnia swoich danych osobowych zdjęcia są wrzucane bez twarzy, zdjęcia z USG też są bez danych. I tak nikt nie wie kim jest kto i jest to nie do ustalenia. Rozumiem gdyby ktoś pisał podpisując się imieniem i nazwiskiem ale tak to tylko ograniczy ilość osób aktywnych bo raz na jakiś czas ktoś wpadnie i coś napisze mimo że się wczesnwcz nie odzywał
 
reklama
Ja jestem przeciwko zamykaniu. Nikt tutaj nie ujawnia swoich danych osobowych zdjęcia są wrzucane bez twarzy, zdjęcia z USG też są bez danych. I tak nikt nie wie kim jest kto i jest to nie do ustalenia. Rozumiem gdyby ktoś pisał podpisując się imieniem i nazwiskiem ale tak to tylko ograniczy ilość osób aktywnych bo raz na jakiś czas ktoś wpadnie i coś napisze mimo że się wczesnwcz nie odzywał
No właśnie to jest to, że tutaj totalna anonimowosc i nikt obcy tutaj nie wchodzi, tylko zainteresowani. Tez sie boje ze nowy watek moze wprowadzic niepotrzebne zamieszanie i czesc ludzi odejdzie, bo nie ogarnie, albo beda i tak dwa swoimi zyciami żyć [emoji4] szkoda, że sie nie da po prostu zamknac, a moze sie i da, a my tu dyskutujemy.
 
Hej, ja się udzielalam sporo na początku, od pewnego czasu tylko podczytuje.... Jak wątek się zamknie to będzie smutno... Lubię czytać np wątki dziewczyna na finiszu itd to moja pierwsza ciąża, dzięki temu wiem co może mnie czekać.... Zamykanie wątku głównego moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem. Pozdrawiam
 
Powiem Wam ze stworzylam taki watek na probe ale nie widze tam opcji zamkniecia go dla wybranych osob hmm. Robil kiedys ktos cos takiego tu?
 
Mi obojętnie czy otwarty czy zamknięty...
Jestem po wizycie kruszynek na 99% [emoji16] rośnie duży już teraz w wadze podają i waży 130g a długość ok 13cm ale na oko bo taki duży i ciężko zmierzyć bo skakał dużo [emoji16] tak się cieszę że wszystko ok [emoji4][emoji4]
Zdjęcia nie wrzucę bo nie mam takiego żeby był cały tylko po "kawałku" a to główka, a to nóżki itd. Ogólnie jest śliczny [emoji7]
A i za 3 tygodnie już polowkowe mam robić [emoji50] matko jak to zleciało...
 
reklama
Mi obojętnie czy otwarty czy zamknięty...
Jestem po wizycie kruszynek na 99% [emoji16] rośnie duży już teraz w wadze podają i waży 130g a długość ok 13cm ale na oko bo taki duży i ciężko zmierzyć bo skakał dużo [emoji16] tak się cieszę że wszystko ok [emoji4][emoji4]
Zdjęcia nie wrzucę bo nie mam takiego żeby był cały tylko po "kawałku" a to główka, a to nóżki itd. Ogólnie jest śliczny [emoji7]
A i za 3 tygodnie już polowkowe mam robić [emoji50] matko jak to zleciało...

Gratuluję super wieści i synka [emoji173] :-)
 
Do góry