reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Ja dziś o 15.20 mam drugie prenatalne u mojego lekarza prywatnie ( na pewno będzie dużo dokładniejsze niż to co miałam w piątek w przychodni na NFZ ) , także trzymajcie kciuki [emoji4] A wizytę mam dopiero 20.07 .
 
reklama
wizyta 03.07 a prenatalne 09.07
u mnie wszystkie wyniki idą do lekarza ale ja robię badania w szpitalu a chodzę do poradni przy szpitalu
 
Ja pappa nie robiłam ,ponieważ jeszcze się nie łapie na refundacje, w połączeniu z USG wyszedł by mnie koszt 700 zł , a że wiem ,że ten test to w zasadzie statystyka i często widzę że jest powodem niepotrzebnych nerwów ,to sobie darowalam ..stwierdziłam że jak wyjdzie coś nie tak na USG to wolę wtedy już wydać kasę na NIFTY.
 
Ja pappa nie robiłam ,ponieważ jeszcze się nie łapie na refundacje, w połączeniu z USG wyszedł by mnie koszt 700 zł , a że wiem ,że ten test to w zasadzie statystyka i często widzę że jest powodem niepotrzebnych nerwów ,to sobie darowalam ..stwierdziłam że jak wyjdzie coś nie tak na USG to wolę wtedy już wydać kasę na NIFTY.
Właśnie się dziwię, bo ja płacę 320 zł za to prenatalne i w tym krew mi pobierają.. Hm może tam zadzwonię i się dowiem co i jak
 
Ja pappa nie robiłam ,ponieważ jeszcze się nie łapie na refundacje, w połączeniu z USG wyszedł by mnie koszt 700 zł , a że wiem ,że ten test to w zasadzie statystyka i często widzę że jest powodem niepotrzebnych nerwów ,to sobie darowalam ..stwierdziłam że jak wyjdzie coś nie tak na USG to wolę wtedy już wydać kasę na NIFTY.
Tu masz rację z tą statystyka. Ja miałam wysokie ryzyko 3 trisomii po usg po pappe trochę lepsze ale i tak amniopunkcja mnie nie ominęła że względu na wiek.
 
Tu masz rację z tą statystyka. Ja miałam wysokie ryzyko 3 trisomii po usg po pappe trochę lepsze ale i tak amniopunkcja mnie nie ominęła że względu na wiek.
I wszystko skończyło się dobrze ? Córka mojej szefowej ,miała mieć zd, z USG wyszedł brak kości nosowej ,pappa też jakos kiepsko ..w tej chwili dziewczyna ma 5 lat i jest zdrowa jak ryba, rzeczywiście ma maly i zadarty nosek po mamie [emoji6]
 
I wszystko skończyło się dobrze ? Córka mojej szefowej ,miała mieć zd, z USG wyszedł brak kości nosowej ,pappa też jakos kiepsko ..w tej chwili dziewczyna ma 5 lat i jest zdrowa jak ryba, rzeczywiście ma maly i zadarty nosek po mamie [emoji6]
Tak wszystko skończyło się dobrze. Mała właśnie dzisiaj skończyła pół roczku
 
reklama
Od razu. To jest zwykle USG tylko mierzy się w trakcie długości. Chociaż jak czytam co tu niektóre dziewczyny piszą to już nic mnie nie zdziwi. Myślę że lekarze na NFZ to się mineli z powołaniem i to smutne. Czemu miałoby tych wynikow nie być? Lekarz musiałby jeszcze raz oglaoglac to samo po to tylko żeby spisać wymiary które sam wcześniej ustslil.
Przecież część z nas robi też test pappa i wyniku nie ma od razu.
 
Do góry