reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Chodzi o krążenie, nawet bez ciąży lepiej tak nie siedzieć, ale jak tak wygodniej to się przecież nie da;) W ciąży jest większa szansa na opuchliznę i żylaki, pewnie dlatego mama Cię tak pilnuje:)
Niestety moja mama jest z tych co totalnie nie rozumieja tego co gadają. Mój tato się śmieje, że jakby jej powiedzieli, że jutro Wielkanoc to by jajka szła świecić. Kiedyś tak usłyszała i papla dalej. Tak jak z tym, ze ładnie wygladam i na pewno bedzie chłopiec i ma mi mój mąż nic nie odmawiać bo go myszy zjedzą [emoji16]
 
reklama
Masz zamiar długo pracować ja planuję na pewno do końca września chyba że nie będę mogła
Ja też tak planuję do sierpnia/września. A jak będzie to zobaczymy Myślę że jak mój lekarz się dowie że pracuję po 12 godzin to mi po prostu zabroni. A u mnie w pracy będzie ciężko zmienić ten system. Tak myślę po następnej wizycie powiem szefostwu i zobaczymy też jak oni na to zareagują.
 
Niestety moja mama jest z tych co totalnie nie rozumieja tego co gadają. Mój tato się śmieje, że jakby jej powiedzieli, że jutro Wielkanoc to by jajka szła świecić. Kiedyś tak usłyszała i papla dalej. Tak jak z tym, ze ładnie wygladam i na pewno bedzie chłopiec i ma mi mój mąż nic nie odmawiać bo go myszy zjedzą [emoji16]

Ale to dopiero jest istna skarbnica dawnych prawd i prawideł kiedyś możesz spisać i książkę wydać
 
Dziewczynyyy, jaki macie sposób na senność w pracy ? Mi głowa tak leci ,że ledwo siedzę , meczarnia jakaś dziś...
Kawa! Ja piję 2 dziennie żeby jakoś przeżyć ;)

Gratuluję wizyt dziewczyny! Ja mam usg dopiero w lipcu. Ciuszki mam po moim dzidziolu, ale jak się okaże że będzie dziewczyna, to nie będę się powstrzymywać i na pewno coś dokupię. Różowego oczywiście ;)
Ja planuję pracować do listopada. Wychodzę z założenia że jak nie ma powodu, to nie ma co iść na l4. A pracę mam fizyczną, jestem instruktorką fitness, prowadzę treningi dla mam z maluchami po porodzie :)
 
Ja też tak planuję do sierpnia/września. A jak będzie to zobaczymy Myślę że jak mój lekarz się dowie że pracuję po 12 godzin to mi po prostu zabroni. A u mnie w pracy będzie ciężko zmienić ten system. Tak myślę po następnej wizycie powiem szefostwu i zobaczymy też jak oni na to zareagują.
Moja szefowa jest w porządku powiedziałam jej szybciej niż narzeczonemu haha ale tylko z racji tego że chciała zwolnić jedną dziewczynę co prawda i tak ja zwolniła ale spalam z czystym sumieniem. Ja wizytę mam na początku lipca zobaczymy co na mój plan powie Pani ginekolog ale mam nadzieję że żadnych przeciwwskazań nie będzie
 
Kawa! Ja piję 2 dziennie żeby jakoś przeżyć ;)

Gratuluję wizyt dziewczyny! Ja mam usg dopiero w lipcu. Ciuszki mam po moim dzidziolu, ale jak się okaże że będzie dziewczyna, to nie będę się powstrzymywać i na pewno coś dokupię. Różowego oczywiście ;)
Ja planuję pracować do listopada. Wychodzę z założenia że jak nie ma powodu, to nie ma co iść na l4. A pracę mam fizyczną, jestem instruktorką fitness, prowadzę treningi dla mam z maluchami po porodzie :)
Mi moją Pani ginekolog powiedziała że kawę i wszystkie energetyki mam ograniczyć do minimum bo szkodzi maleństwu
 
A ja dziś byłam na wizycie z wynikami pierwszych badań. Wszystkie kiły, różyczki i toksoplazmozy wyszły ok :) tylko w moczu jakieś erytrocyty 10. Nie wiadomo skąd. Reszta bez zarzutu . Lekarz założył mi kartę ciąży :) i mam 2 tygodnie spokoju. Kolejna wizyta 2 lipca. Cieszę się, że trochę odetchne bo wizyty i badania są dla mnie ogromnym stresem. W sprawie rąk do góry to sam lekarz mi powiedział , że wieszanie firanek w ciąży nie jest wskazane . A jak zapytałam o spanie na brzuchu to powiedział, że przyjdzie taki czas, że taka pozycja będzie dla mnie zwyczajnie niewygodna. Teraz bez obaw mogę spać to nie przeszkadza ciąży.
 
reklama
A ja dziś byłam na wizycie z wynikami pierwszych badań. Wszystkie kiły, różyczki i toksoplazmozy wyszły ok :) tylko w moczu jakieś erytrocyty 10. Nie wiadomo skąd. Reszta bez zarzutu . Lekarz założył mi kartę ciąży :) i mam 2 tygodnie spokoju. Kolejna wizyta 2 lipca. Cieszę się, że trochę odetchne bo wizyty i badania są dla mnie ogromnym stresem. W sprawie rąk do góry to sam lekarz mi powiedział , że wieszanie firanek w ciąży nie jest wskazane . A jak zapytałam o spanie na brzuchu to powiedział, że przyjdzie taki czas, że taka pozycja będzie dla mnie zwyczajnie niewygodna. Teraz bez obaw mogę spać to nie przeszkadza ciąży.
Ja właśnie czekam na wyniki tych badań boje się jakoś jak pieron[emoji16]
 
Do góry