reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
A ja mam taką biegunkę znowu [emoji853] wymiotów nie mam to nadrabiam drugą stroną medalu. A nic nie zjadłam takiego. Wszystko świeże.
 
A ja mam taką biegunkę znowu [emoji853] wymiotów nie mam to nadrabiam drugą stroną medalu. A nic nie zjadłam takiego. Wszystko świeże.
Współczuję [emoji52]. Może gorzka herbatę pij. A ja mam okropny ucisk na pęcherz..jestem zdziwiona że tak wczesniej, co 10 minut biegam, już miałam dwa dni przerwy i dziś znów .
 
Współczuję [emoji52]. Może gorzka herbatę pij. A ja mam okropny ucisk na pęcherz..jestem zdziwiona że tak wczesniej, co 10 minut biegam, już miałam dwa dni przerwy i dziś znów .

Ja też cały czas latam siku

A ja dziś byłam na wizycie z wynikami pierwszych badań. Wszystkie kiły, różyczki i toksoplazmozy wyszły ok :) tylko w moczu jakieś erytrocyty 10. Nie wiadomo skąd. Reszta bez zarzutu . Lekarz założył mi kartę ciąży :) i mam 2 tygodnie spokoju. Kolejna wizyta 2 lipca. Cieszę się, że trochę odetchne bo wizyty i badania są dla mnie ogromnym stresem. W sprawie rąk do góry to sam lekarz mi powiedział , że wieszanie firanek w ciąży nie jest wskazane . A jak zapytałam o spanie na brzuchu to powiedział, że przyjdzie taki czas, że taka pozycja będzie dla mnie zwyczajnie niewygodna. Teraz bez obaw mogę spać to nie przeszkadza ciąży.

Masz wizytę w moje urodziny [emoji1]

Dzięki za kciuki, jak na razie jest dobrze[emoji7] już 2cm mam i serduszko też[emoji2] Termin wychodzi z usg tydzień później niż liczyłam, na 31.01.
Zobacz załącznik 868483

Gratuluję [emoji173]

Ciuszków nie kupuję ale to dlatego, że najpierw chce poznać płeć. Myślę, że zacznę w sierpniu jak już będę na wolnym :-) będę miała więcej czasu
 
Co do używanych ubranek uważam, że to dobry pomysł. Maluszki szybko rosną i dość często trzeba wymieniać garderobę. W ten sposób można sporo zaoszczędzić. Moje córki wychowaly się na lumpeksowych ciuszkach.
Jeśli chodzi o to czy to dobry moment...hmmm...sprawa indywidualna...jedni nie kupują żeby nie zapeszyc a inni kupują bez oporów. Mnie chyba najbardziej trzyma fakt, że nie wiem czy to będzie chłopiec czy dziewczynka [emoji23] aczkolwiek sama ostatnio uległam i kupiłam w pepco dwie pary połśpioszków. Nie pokazałam mężowi bo bałam się że stwierdzi że za wcześnie kupuję. A wczoraj od sąsiadów dostaliśmy dwie szt pampersow rozmiar 2 (jakaś darmowa próbka) więc chciał nie chciał powolutku coś tam się pojawia w wyprawce.
Ja mam dużo ciuszkow używanych i nowych. Niestety na olx i fb trafiałam na takie w super stanie że poplamione podarte.. więc używane tylko w szmateksach.. ile perełek można znaleźć!! Za grosze! Dla takich maluszków jak nowe, a i tak wyprane od razu w domu i wyprasowane ;)
 
reklama
Do góry