reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Hej . Witamy nowe mamusie.
Co do wizyty to ja chyba jako ostatnia mam swoją pierwszą bo dopiero jutro ;)
@reqiem zdrówka dla męża., mojemu też co jakiś czas dysk wyskakuje wtedy do kregarza jeździmy.
@Inka91 najważniejsze że wszystko w porządku i dużo miłości z okazji rocznicy.
Ja tez mam jutro pierwsza wizyte.
Ktory tydzien u Ciebie?
Bo u mnie dopiero 6 się zaczal i zastanawiam sie czy cokolwiek bedzie widac.
 
reklama
Witam nowe stycznioweczki.fajnie ze wciaz nas przybywa. Udalo mi sie dzis umowic badania prenatalne na Nfz na 26 czerwca. Po drodze czeka mnie jeszcze wizyta kontrolna 21 czerwca z moim dzienniczkiem cisnienia u ginekologa,ale.poki co.pomiary w domu wychodza ok.czyli ewidentnie syndrom bialego fartucha:)dzis zaczelam 11 tydzien...zaczyna mi przyspieszac ta ciaza;)
 
Witam nowe stycznioweczki.fajnie ze wciaz nas przybywa. Udalo mi sie dzis umowic badania prenatalne na Nfz na 26 czerwca. Po drodze czeka mnie jeszcze wizyta kontrolna 21 czerwca z moim dzienniczkiem cisnienia u ginekologa,ale.poki co.pomiary w domu wychodza ok.czyli ewidentnie syndrom bialego fartucha:)
Ja to jak mierze co jakiś czas to mam niższe niż powinnam ale u lekarza wyższe ale to zrozumiałe jaki stres to jest mi to serce tak waliło że to nie możliwe żeby ciśnienie wyszło miarodajne[emoji16]
 
Cześć dziewczyny,
Zrobiłam dziś badania na czwartkowa wizytę. Nie zemdlałam co za sukces!
U mnie na usg był 6t2d i już było bicie serca wiec pewnie tez coś zobaczysz.
Wymyśliłam urodziny syna w przyszłą niedzielę i niby gra terenowa dla dzieci,ale jeszcze nawet nie zaprosiłam gości. Nie mówię już o jakiejś organizacji itp... tort by się przydał. No nie mam głowy, matka roku normalnie...
 
Cześć dziewczyny,
Zrobiłam dziś badania na czwartkowa wizytę. Nie zemdlałam co za sukces!
U mnie na usg był 6t2d i już było bicie serca wiec pewnie tez coś zobaczysz.
Wymyśliłam urodziny syna w przyszłą niedzielę i niby gra terenowa dla dzieci,ale jeszcze nawet nie zaprosiłam gości. Nie mówię już o jakiejś organizacji itp... tort by się przydał. No nie mam głowy, matka roku normalnie...
Nie martw się dla mnie wymyśleć obiad,zrobić i nie zygnac jest sukcesem[emoji3]
 
Ja to jak mierze co jakiś czas to mam niższe niż powinnam ale u lekarza wyższe ale to zrozumiałe jaki stres to jest mi to serce tak waliło że to nie możliwe żeby ciśnienie wyszło miarodajne[emoji16]
No mi lekarka na wizycie 3 razy mierzyla.i bylo naprawde wysokie....stresowalam sie okropnie.usg i dzidziola to mi pokazala na samym koncu.na szczescie w domu to ciśnienie jest ok,wiec troche odetchnelam:)
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Zrobiłam dziś badania na czwartkowa wizytę. Nie zemdlałam co za sukces!
U mnie na usg był 6t2d i już było bicie serca wiec pewnie tez coś zobaczysz.
Wymyśliłam urodziny syna w przyszłą niedzielę i niby gra terenowa dla dzieci,ale jeszcze nawet nie zaprosiłam gości. Nie mówię już o jakiejś organizacji itp... tort by się przydał. No nie mam głowy, matka roku normalnie...
Mnie ostatnie cykle sie pochrzanily i z bardzo regularnych i wyraźnie odczuwalna owulacją porobilo sie niewiadomo co.Nawet nie wiem kiedy mialam owulke,a jest podejrzenie ze byla późno bo przytulanka z mezem dopiero sie zaczely po 20 dc

Z urodzinami dasz rade ;-)
Ja dzisiaj wstepnie zaprosilam na przyszly weekend,obiad tort,prezent musze jakos szybko ogarnac i jeszcze dom odgruzowac bo ostatnio mam.takiego niechcieja ze wszystko po łebkach robie.
 
Do góry