reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Hej . Witamy nowe mamusie.
Co do wizyty to ja chyba jako ostatnia mam swoją pierwszą bo dopiero jutro ;)
@reqiem zdrówka dla męża., mojemu też co jakiś czas dysk wyskakuje wtedy do kregarza jeździmy.
@Inka91 najważniejsze że wszystko w porządku i dużo miłości z okazji rocznicy.
A ja mam pierwszą dopiero za tydzień. Albo już za tydzień, bo czekam od miesiąca. Ale dumna jestem że tyle wytrzymałam bez robienia bety;)
@Inka91 super że jednak wszystko u was dobrze, trzymajcie się:*
@ciastkozkremem mój też ma urodziny za tydzień, ale ja w tym roku nic specjalnego nie robię...to dopiero matka:/ Tak że i tak jesteś bardziej zorganizowana;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć [emoji4] mi tez zaczyna szybciej leciec czas, juz 10tc [emoji173] bylam u lekarza w zwiazku z tymi zatokami i gardlem, ale tylko kazal płukać.
Co do imprez to za 2 tygodnie mam pierwsza rocznice ślubu, a moi rodzice 30. i robimy wspolnego grilla, będzie ok 30 osob więc bedzie co robic [emoji4]
Gratuluję dzisiejszych wizyt i trzymam kciuki za jutrzejsze [emoji8]
 
Witam nowe stycznioweczki.fajnie ze wciaz nas przybywa. Udalo mi sie dzis umowic badania prenatalne na Nfz na 26 czerwca. Po drodze czeka mnie jeszcze wizyta kontrolna 21 czerwca z moim dzienniczkiem cisnienia u ginekologa,ale.poki co.pomiary w domu wychodza ok.czyli ewidentnie syndrom bialego fartucha:)dzis zaczelam 11 tydzien...zaczyna mi przyspieszac ta ciaza;)
Też mam 26.06 prenatalne badanie [emoji4] a 27.06 badanie kontrolne
 
U mnie już końcówka 10 TC. W tym tygodniu czekają mnie aż dwie wizyty. ;-) Jedna prywatna, druga NFZ. A USG prenatalne już 29 czerwca..więc tuż,tuż :-)
Super w 10tygodniu to już wszystko będzie pięknie widać. Ja pojutrze na pierwsze badanie prenatalne z krwi, 26go usg prenatalne a następnego dnia 27go zwykła wizyta u gin. Nie wiem czy nie będzie za dużo tego usg w tak krótkim czasie - niby mówi się, że nie szkodzi hmmm[emoji15]
 
Nie mogę zasnąć. Cały dzień dzisiaj mnie mdliło, nic prawie nie zjadłam. Już mnie ściskało z głodu no i przed chwilą mąż wrócił do domu zaczął podsmażać krokiety no i mnie naszło zjadłam trzy gryzy i teraz nie mogę zasnąć, ale o dziwo nie jest mi niedobrze[emoji16] na razie hiii ehh
Dziewczyny trzymam kciuki za najbliższe wizyty
No i oczywiście witam mowe stycznióweczki jest już nas na prawdę sporo superrr[emoji11][emoji11]
eikt90bvetv89b7w.png

zpbnio4prx39vmvg.png
 
Ja juz w przychodni. Oczywiscie stoje w kolejce do rejestarcji dopiero. Brzuch mnie boli ze stresu, a caly tydzien byłam spokojna a teraz zaraz zejde na zawał [emoji23]
 
Ja mam kolejną wizytę 19.06 prawdopodobnie z usg a prenatalne dopiero 11.07 :)

reqiem ja też się zawsze stresuje, ale postaraj się mówić sobie, że wszystko jest dobrze i nie ma powodów do stresów :)
 
reklama
Do góry