reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Przetestowalam ta oliwke z rosmana przeciw rozstepom i faktycznie fajna. Ladnie pachnie i fajna konsystencja. Balam sie ze bedzie tlusta, ale nie, ladnie sie wchłania i mieciutka skora. I taka tania.
 
Hej dziewczyny czy miała któraś tak, że po stosunku pojawiła się na papierze kropka krwi ? Bo wczoraj mi się tak zdarzyło i to było jednorazowe, nie wiem czy panikowac i jechać to sprawdzić ale nic mnie nie boli i już się to nie powtórzyło.. Łącze to z tym, że wcześniej było przytulnie, bo od czego innego skoro bardzo malutko tego było..

Ja miałam kiedyś brązowe plamienie „po”, na wkładce i potem na papierze. Też się przestraszyłam, ale więcej się nie powtórzyło.
 
Przetestowalam ta oliwke z rosmana przeciw rozstepom i faktycznie fajna. Ladnie pachnie i fajna konsystencja. Balam sie ze bedzie tlusta, ale nie, ladnie sie wchłania i mieciutka skora. I taka tania.
Ja smarowałam oliwka z j&J Ale strasznie mnie uczulała . teraz mam jakiś balsam z rossmanna, ładnie pachnie i fajna skóra po nim jest :)
 
Ja miałam kiedyś brązowe plamienie „po”, na wkładce i potem na papierze. Też się przestraszyłam, ale więcej się nie powtórzyło.
Też chyba dziś poobserwuje jeśli nic nie będzie się działo to po prostu poczekam do wizyty ,nie chce wyjść na wariatke ,która z każdym drobiazgiem biegnie na IP..
 
reklama
Ja smarowałam oliwka z j&J Ale strasznie mnie uczulała . teraz mam jakiś balsam z rossmanna, ładnie pachnie i fajna skóra po nim jest :)
Jak dla mnie te kosmetyki dla dzieci z J&J czy np Nivea są kiepskie [emoji6]Ja używam aktualnie tej z Babydream i jest bardzo fajna, polecam też oliwkę z Hipp [emoji846]
 
Do góry