reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

U mnie dziś leje od rana, wreszcie chłodniej. W nocy przez to gorąco spać nie mogłam do tego ciagle się martwiłam tym kotem,co się okazało to wychodzi mu 3 powieka w oczach. Jutro dopiero na 9 do lekarza. Aż się boje co weterynarz powie [emoji26][emoji52]
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja sie smaruję oliwka johnsons baby- to o tej mówicie, że taka szkodliwa?
U nas też się ochlodzilo dziś troszkę, choć ani kropla deszczu nie spadła, ale wiaterek jest przyjemny :)
Co u was na obiad dziś? Ja sobie zanarynowalam wczoraj pałki kurczece i zaraz idę wrzucić do piekarnika. Zupa ze wczoraj, jarzynowa. Pojadlam jej wczoraj tak, że aż dziw :)
 
Cześć dziewczyny :)
Ja sie smaruję oliwka johnsons baby- to o tej mówicie, że taka szkodliwa?
U nas też się ochlodzilo dziś troszkę, choć ani kropla deszczu nie spadła, ale wiaterek jest przyjemny :)
Co u was na obiad dziś? Ja sobie zanarynowalam wczoraj pałki kurczece i zaraz idę wrzucić do piekarnika. Zupa ze wczoraj, jarzynowa. Pojadlam jej wczoraj tak, że aż dziw :)
My dzisiaj na leniwca jedziemy na pizze taka pyszną [emoji4]
 
Cześć dziewczyny :)
Ja sie smaruję oliwka johnsons baby- to o tej mówicie, że taka szkodliwa?
U nas też się ochlodzilo dziś troszkę, choć ani kropla deszczu nie spadła, ale wiaterek jest przyjemny :)
Co u was na obiad dziś? Ja sobie zanarynowalam wczoraj pałki kurczece i zaraz idę wrzucić do piekarnika. Zupa ze wczoraj, jarzynowa. Pojadlam jej wczoraj tak, że aż dziw :)

Hej :) u nas niby trochę chłodniej, ale nadal żadnego deszczu ani burzy. Słońce w pełni. A na obiad zrobiłam musake, taką zapiekankę z mięsa mielonego i bakłażanów. :)
 
reklama
Hej :) u nas niby trochę chłodniej, ale nadal żadnego deszczu ani burzy. Słońce w pełni. A na obiad zrobiłam musake, taką zapiekankę z mięsa mielonego i bakłażanów. :)
Wstyd się przyznać, ale w życiu nie jadłam bakłażana :D coś czuję, ze jak się już przeniesiemy na nasze piętro i nikt nie będzie mi zaglądał do garów, to będę eksperymentować :)
@perell ciekawe zestawienie. Muszę się wczytać w to.
 
Do góry