reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
U mnie chyba upały jak u Was. Telefon pokazuje mi że czasem u mnie chłodniej. Mamy klimę w pokoju i staram się trzymać blisko wody. Trochę się opalam troche leżę w cieniu. Niestety od opalania faktycznie robi się kreska na brzuchu (co mi nie przeszkadza) i ostuda nad ustami, więc używam duuuzych filtrów i chodzę tylko w kapeluszu. Przed ciążą też mi się robiła ostuda ale to dla odmiany od tabletek anty ;) wizytę mam 16.08. Powiem Wam że nadal nie wiem jak to jest z tymi ruchami bo czasem jakbym czuła jakieś bombelki ale rzadko przez co mam wątpliwości czy to to. Ale brzuch mi też rośnie w oczach wiec mam nadzieję że z małą ok Zobacz załącznik 885112 8)
Piękny brzuszek [emoji7]
 
Napewno tak zrobię ,migdały uwielbiam [emoji5]Powiedz mi polecasz jakąś konkretną wodę ?Ile pijesz dziennie ?[emoji6]
Wiesz co ja kupuje ta magnezium, ona jest niegazowana, ale czuc takie lekkie babelki, a fajnie sie ja pije i jak jestem w pracy to wypijam 2l, a jak w domu to mamy dystrybutor i tam ta zwykla jakas z edenu i nie ukrywam, ze w domu pije bardzo malo [emoji853] no i staram w pracy mam auchana obok i tam na wage idzie kupic to biore po garsci pesek dyni, migdałow, orzechow i zurawiny i sobie to szamam w ciagu dnia.
 
U mnie chyba upały jak u Was. Telefon pokazuje mi że czasem u mnie chłodniej. Mamy klimę w pokoju i staram się trzymać blisko wody. Trochę się opalam troche leżę w cieniu. Niestety od opalania faktycznie robi się kreska na brzuchu (co mi nie przeszkadza) i ostuda nad ustami, więc używam duuuzych filtrów i chodzę tylko w kapeluszu. Przed ciążą też mi się robiła ostuda ale to dla odmiany od tabletek anty ;) wizytę mam 16.08. Powiem Wam że nadal nie wiem jak to jest z tymi ruchami bo czasem jakbym czuła jakieś bombelki ale rzadko przez co mam wątpliwości czy to to. Ale brzuch mi też rośnie w oczach wiec mam nadzieję że z małą ok Zobacz załącznik 885112 8)
O jaki ładniutki!
 
Hej dziewczyny czy miała któraś tak, że po stosunku pojawiła się na papierze kropka krwi ? Bo wczoraj mi się tak zdarzyło i to było jednorazowe, nie wiem czy panikowac i jechać to sprawdzić ale nic mnie nie boli i już się to nie powtórzyło.. Łącze to z tym, że wcześniej było przytulnie, bo od czego innego skoro bardzo malutko tego było..
 
Mi na ostatniej wizycie doktor sugerował załatwiać wszystkie grube sprawy teraz w 2 trymestrze. To jest niby najlepszy okres ciąży, gdzie mamy dużo energii i wielki taran z przodu nam nie przeszkadza[emoji16]. Wcześniej też myślałam żeby zostawić to na koniec ale chyba ma rację. Myślę że porozglądamy się za niedługo a podjąć decyzję i kupić zawsze można wysyłkowo więc może tak to zrobimy.

Też uważam, że nie ma co zwlekać do samego końca, bo rożnie może być. Oby nikomu się nie zdarzyło, ale jak się wcześniaczek urodzi? Nie chodzi mi o to, że za wszelką cenę trzeba już w tym miesiącu, ale lepiej sobie wszystko rozłożyć w czasie, choćby ze względów finansowych.
 
Hej dziewczyny czy miała któraś tak, że po stosunku pojawiła się na papierze kropka krwi ? Bo wczoraj mi się tak zdarzyło i to było jednorazowe, nie wiem czy panikowac i jechać to sprawdzić ale nic mnie nie boli i już się to nie powtórzyło.. Łącze to z tym, że wcześniej było przytulnie, bo od czego innego skoro bardzo malutko tego było..
Może się otarłaś po prostu i masz rankę?
 
U mnie dzisiaj też trochę lepsze powietrze
Co do zakupów ja jeszcze nic nie kupiłam poczekam co mi spłynie od znajomych i potem będę uzupełniać. Muszę przejrzeć rzeczy po Mai może na mojego chłopca coś uniwersalnego znajdę [emoji5]
Dziewczyny zastanawiam się co z lekarstw wziąć na zagraniczne wakacje
Spakowałam już: filtry do opalania, moje witaminy ciążowe, Euthyrox, przeciwbólowe, nospę, magnez ktoś pytał MEGLAQ B6 Max, na przeziębienie dla mnie i dla M i M (neosine, gripex, wit c, *spam*, Duomox), plastry, oktanisept, na biegunkę stoperan, Altabactin, Dicoflor, czy coś jeszcze zapomniałam [emoji4] ?

Możesz dorzucić krem na ukąszenia owadów, rożnie bywa. I dla Małej lek na gorączkę.
 
reklama
U mnie dzisiaj też trochę lepsze powietrze
Co do zakupów ja jeszcze nic nie kupiłam poczekam co mi spłynie od znajomych i potem będę uzupełniać. Muszę przejrzeć rzeczy po Mai może na mojego chłopca coś uniwersalnego znajdę [emoji5]
Dziewczyny zastanawiam się co z lekarstw wziąć na zagraniczne wakacje
Spakowałam już: filtry do opalania, moje witaminy ciążowe, Euthyrox, przeciwbólowe, nospę, magnez ktoś pytał MEGLAQ B6 Max, na przeziębienie dla mnie i dla M i M (neosine, gripex, wit c, *spam*, Duomox), plastry, oktanisept, na biegunkę stoperan, Altabactin, Dicoflor, czy coś jeszcze zapomniałam [emoji4] ?
U mnie jeszcze o obowiazkowa pozycja to cos na opryszczke. Jak wezme to nigdy jej nie mam, ale za to jak nie zabiore... To od razu małpa wyłazi. Tfu tfu jeszcze w ciazy nie miałam. Raz jechałam na wesele z kolega, lata temu i tam na dwie noce bo to duze wiejskie wesele i gdzies z 200km od domu i jak tylko dojechalismy tam to czuje jak mi oprychy rosna.. A tam srodek wioski, ani apteki, ani sklepu wiekszego nic. W rezultacie mialam trzy olbrzymie opryszczki, ale no takie potwornie wielkie i czulam sie strasznie.
 
Do góry