reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Jak dla mnie te kosmetyki dla dzieci z J&J czy np Nivea są kiepskie [emoji6]Ja używam aktualnie tej z Babydream i jest bardzo fajna, polecam też oliwkę z Hipp [emoji846]
Kosmetyki z J&J zawsze były odradzane ..nie wiem jak oni utrzymuja się na rynku [emoji848] już w 2002 r jak urodził się mój najstarszy syn, pamiętam że miałam oliwkę przy łóżeczku ,przyszła położna i mnie ochrzanila że to najgorszy i najbardziej uczulający kosmetyk ..i.mam od tamtej pory uraz [emoji6] ostatnio też była sprawa z tym rakiem ..co te kobiety wygrały . Kiedyś pamiętam za to,że bardzo polecane było bambino ..nie wiem jak teraz .
 
Która to oliwka ?
Ta, 13zl [emoji4]
Screenshot_20180805-105624.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180805-105624.jpg
    Screenshot_20180805-105624.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 187
Kosmetyki z J&J zawsze były odradzane ..nie wiem jak oni utrzymuja się na rynku [emoji848] już w 2002 r jak urodził się mój najstarszy syn, pamiętam że miałam oliwkę przy łóżeczku ,przyszła położna i mnie ochrzanila że to najgorszy i najbardziej uczulający kosmetyk ..i.mam od tamtej pory uraz [emoji6] ostatnio też była sprawa z tym rakiem ..co te kobiety wygrały . Kiedyś pamiętam za to,że bardzo polecane było bambino ..nie wiem jak teraz .
Tak jj potwierdzam, żadnej oliwki nie mogę. Używam olejków po prostu, trochę się tłuszczą ale po kąpieli mi to w sumie nie przeszkadza. Teraz migdałowy akurat. Na brzuch i cycki.
 
Kosmetyki z J&J zawsze były odradzane ..nie wiem jak oni utrzymuja się na rynku [emoji848] już w 2002 r jak urodził się mój najstarszy syn, pamiętam że miałam oliwkę przy łóżeczku ,przyszła położna i mnie ochrzanila że to najgorszy i najbardziej uczulający kosmetyk ..i.mam od tamtej pory uraz [emoji6] ostatnio też była sprawa z tym rakiem ..co te kobiety wygrały . Kiedyś pamiętam za to,że bardzo polecane było bambino ..nie wiem jak teraz .
Tak właśnie słyszałam o tej sprawie ,ale ja już wcześniej miałam o nich wyrobioną opinię też dziwi mnie to jak oni utrzymują się na rynku [emoji57]Co do Bambino to pamiętam jak moja mama używała przy siostrze te kosmetyki no i w sumie były dobre ,ale teraz tak szczerze to nawet o nich zapomniałam i nie znam opinii na ich temat ,wiadomo że teraz wyszły kosmetyki z lepszymi składami i nie wysokimi cenami [emoji2]
 
reklama
U nas to samo nawet jeden mnie nie ugryzł[emoji16]
A u mnie multum komarów ,co prawda ja jestem tylko trochę pogryziona ale mój mąż zakłada nawodnienie i pracuje do samego wieczora i ma całe plecy pogryzione ja to się dziwię że go to nie swędzi ja to bym chyba oszalała jakby mnie zaczęły całe plecy swędzieć [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry