reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Moj lekarz mowil ze w razie skurczy lydek Magneb6. Ale nie trzeba suplementowac magnezu. [emoji4] ja tez mam kłucia i bylam wlasnie na wizycie ze wzgledu na skurcze w pochwie, tez bałam sie ze szyjka mi sie skraca. Ale stwierdzil ze ok i doraznie zeby brac nospe [emoji4]
Mi mówił jedynie o magnezie i teraz już sama niewiem ,może kupić sobie tą wodę z magnezem ?W sumie jak nie jest potrzebny ,żadnych skurczy z szyjka wszystko wporzadku to po co brać [emoji57]Te kłucia nie są mocne więc nawet nie myślę o nospie[emoji6]
 
reklama
Mi mówił jedynie o magnezie i teraz już sama niewiem ,może kupić sobie tą wodę z magnezem ?W sumie jak nie jest potrzebny ,żadnych skurczy z szyjka wszystko wporzadku to po co brać [emoji57]Te kłucia nie są mocne więc nawet nie myślę o nospie[emoji6]
Wlasnie moje mijają zanim nospa zaczelaby dzialac [emoji16] mozesz zaczac od tej wody, ale zrob jak uwazasz za sluszne [emoji4] a te kłucia to moze po prostu rozciąganie więzadeł, macicy itp. Wszystko przeciez nam sie tam powiększa [emoji4]
 
U mnie dzisiaj też trochę lepsze powietrze
Co do zakupów ja jeszcze nic nie kupiłam poczekam co mi spłynie od znajomych i potem będę uzupełniać. Muszę przejrzeć rzeczy po Mai może na mojego chłopca coś uniwersalnego znajdę [emoji5]
Dziewczyny zastanawiam się co z lekarstw wziąć na zagraniczne wakacje
Spakowałam już: filtry do opalania, moje witaminy ciążowe, Euthyrox, przeciwbólowe, nospę, magnez ktoś pytał MEGLAQ B6 Max, na przeziębienie dla mnie i dla M i M (neosine, gripex, wit c, *spam*, Duomox), plastry, oktanisept, na biegunkę stoperan, Altabactin, Dicoflor, czy coś jeszcze zapomniałam [emoji4] ?
Cala apteka chyba, nie mam pomyslu co jeszcze [emoji16]
 
Mi mówił jedynie o magnezie i teraz już sama niewiem ,może kupić sobie tą wodę z magnezem ?W sumie jak nie jest potrzebny ,żadnych skurczy z szyjka wszystko wporzadku to po co brać [emoji57]Te kłucia nie są mocne więc nawet nie myślę o nospie[emoji6]
Mi sie tez wydaje, że nie trzeba łykać tych tabsów bo one się ciezko wchłaniają. Pij sobie ta wode, pestki dyni, jakies migdały po drodze i mysle, że wystarczy [emoji4]
 
Wlasnie moje mijają zanim nospa zaczelaby dzialac [emoji16] mozesz zaczac od tej wody, ale zrob jak uwazasz za sluszne [emoji4] a te kłucia to moze po prostu rozciąganie więzadeł, macicy itp. Wszystko przeciez nam sie tam powiększa [emoji4]
Chyba tak zrobię, kupię sobie tą wodę z magnezem [emoji6]
Ja to się za bardzo na tym nie znam ,wszystko mnie martwi w tej ciąży i trochę panikuje ,jeszcze jak się człowiek naczyta różnych historii to tym bardziej [emoji5]Dziękuję za radę [emoji8]
 
Ja leżę i odpoczywam bo znów mnie brzuch boli:( od początku ciąży prawie codziennie no ale cóż poradzic. Także czekam na kolejną wizytę u lekarza. Może wtedy dopiero zacznę się rozglądać za jakimś ubrankami tak jak wy. Bo narazie mysle tylko aby dobrze bylo.
U nas dziś popadalo także trochę ulgi :)
Ja nie czuje w ogóle żadnych boli i też schizuje[emoji52]
 
Udanego urlopu [emoji4] jak tam pogoda, tam to chyba dopiero ukrop co?
Czujesz już jakieś ruchy?
Kiedy masz wizyte?
haha jakie przesłuchanie [emoji23]
U mnie chyba upały jak u Was. Telefon pokazuje mi że czasem u mnie chłodniej. Mamy klimę w pokoju i staram się trzymać blisko wody. Trochę się opalam troche leżę w cieniu. Niestety od opalania faktycznie robi się kreska na brzuchu (co mi nie przeszkadza) i ostuda nad ustami, więc używam duuuzych filtrów i chodzę tylko w kapeluszu. Przed ciążą też mi się robiła ostuda ale to dla odmiany od tabletek anty ;) wizytę mam 16.08. Powiem Wam że nadal nie wiem jak to jest z tymi ruchami bo czasem jakbym czuła jakieś bombelki ale rzadko przez co mam wątpliwości czy to to. Ale brzuch mi też rośnie w oczach wiec mam nadzieję że z małą ok
IMG_20180804_100959.jpg
8)
 

Załączniki

  • IMG_20180804_100959.jpg
    IMG_20180804_100959.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 246
reklama
Dzień Dobry [emoji3] u nas dziś rano burza , teraz fajnie chłodno ..ale już się rozchnurza. Malutka szaleje w brzuchu po śniadaniu Własnie leżę i nasłuchuje ,czuję jakby motyl mi po całym brzuchu fruwal [emoji23]
 
Do góry