reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Kupić to napewno kupię bo wiem że będzie mi potrzebny, u mnie w rodzinie kobiety zawsze miały nawał pokarmu więc wolę się zabezpieczyć [emoji6]Raczej odpuszczę sobie tą Medele wolę zainwestować w coś innego, zastanawiam się nad tym z Aliexpress no ale mam jeszcze czas takie grubsze rzeczy dla dzieciaczka dopiero będę kompletować gdzieś w okolicach październik -listopad a może zmienię zdanie ,kobieta zmienną jest [emoji2]
Mi na ostatniej wizycie doktor sugerował załatwiać wszystkie grube sprawy teraz w 2 trymestrze. To jest niby najlepszy okres ciąży, gdzie mamy dużo energii i wielki taran z przodu nam nie przeszkadza[emoji16]. Wcześniej też myślałam żeby zostawić to na koniec ale chyba ma rację. Myślę że porozglądamy się za niedługo a podjąć decyzję i kupić zawsze można wysyłkowo więc może tak to zrobimy.
 
Ale mi narobiłyście ochoty na piwo....ehh ale nie mogę wpierdzielać takich pustych węglowodanów więc odpada.
Włosów nie farbuje, kiedyś tak, ale od kiedy organizm mi ześwirował nie toleruje żadnej chemii, włącznie z henną, więc na głowie króluje płowiejący latem mysi standard[emoji6]
Weszłam wczotaj do pepco i powiem wam że zgłupiałam. Ubranek było sporo, a ja w sumie nie wiem co do czego, co jak się nazywa, ile czego trzeba masakra[emoji6] chyba najpierw coś poczytam o tym.
Wiem coś o tym ,ja też byłam w pepco i nie wiedziałam co i jak, akurat wczoraj trafiłam na duża promocje więc brałam co mi się podobało,choć tak jak pisałam mam zaledwie kilka sztuk[emoji16]Ale jakbym tak miała stanąć przed droższymi ubrankami to już bym miała problem ,najgorzej z rozmiarami ja niewiem jakie kupić po ile sztuk z każdego rozmiaru... Nie wiedziałam że to będzie takie ciężkie [emoji28]Najlepiej mi się wybierało pieluszki tetrowe[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Mi na ostatniej wizycie doktor sugerował załatwiać wszystkie grube sprawy teraz w 2 trymestrze. To jest niby najlepszy okres ciąży, gdzie mamy dużo energii i wielki taran z przodu nam nie przeszkadza[emoji16]. Wcześniej też myślałam żeby zostawić to na koniec ale chyba ma rację. Myślę że porozglądamy się za niedługo a podjąć decyzję i kupić zawsze można wysyłkowo więc może tak to zrobimy.
My z mężem zdecydowaliśmy że takie grubsze rzeczy później a teraz ewentualnie ubranka ,online to napewno kupię wyprawkę do szpitala dla siebie ,jakieś lepsze kosmetyki ,butelki,smoczki itp bo jest poprostu taniej niż w aptekach stacjonarnie a jeżeli chodzi o wózek ,łóżeczko ,pościel itp to raczej stacjonarnie mamy jeden sklep w którym jest wszystko i raczej tam kupimy,kierownikiem jest nasza sąsiadka więc liczymy na jakiś upust [emoji1]
 
Tak byłam zafascynowana moim maleńkim że zapomniałam kupić magnez a wczoraj byłam w mieście [emoji28]Polecacie jakiś konkretny ?

Ps u mnie właśnie trochę popadało ,cudowne powietrze tak bardzo tęskniłam [emoji23]
 
Tak byłam zafascynowana moim maleńkim że zapomniałam kupić magnez a wczoraj byłam w mieście [emoji28]Polecacie jakiś konkretny ?

Ps u mnie właśnie trochę popadało ,cudowne powietrze tak bardzo tęskniłam [emoji23]
U nas wczoraj lało, ale potem było jeszcze gorzej bo to wszystko parowało i zrobiła się duchota, że aż człowiek czuł się jak w saunie.
A magnez lekarz Ci zalecił, masz jakieś skurcze czy tak profilaktycznie chcesz ?
Ja nie biore, kupuje sobie wodę tą z magnezem i ją pije, ale nie mam żadnych skurczy, bóli to myślę, że wystarczy. Lekarz też nic nie wspominał.
 
U nas wczoraj lało, ale potem było jeszcze gorzej bo to wszystko parowało i zrobiła się duchota, że aż człowiek czuł się jak w saunie.
A magnez lekarz Ci zalecił, masz jakieś skurcze czy tak profilaktycznie chcesz ?
Ja nie biore, kupuje sobie wodę tą z magnezem i ją pije, ale nie mam żadnych skurczy, bóli to myślę, że wystarczy. Lekarz też nic nie wspominał.
Wiesz co powiedziałam mu że mam kłucia między innymi dlatego zbadał mi szyjkę czy się nie skraca, myślę że przez te kłucia kazał brać magnez ,pytałam się o jakiś konkretny ale odpowiedział że w aptece jest tego dużo [emoji846]
 
Wiesz co powiedziałam mu że mam kłucia między innymi dlatego zbadał mi szyjkę czy się nie skraca, myślę że przez te kłucia kazał brać magnez ,pytałam się o jakiś konkretny ale odpowiedział że w aptece jest tego dużo [emoji846]
Moj lekarz mowil ze w razie skurczy lydek Magneb6. Ale nie trzeba suplementowac magnezu. [emoji4] ja tez mam kłucia i bylam wlasnie na wizycie ze wzgledu na skurcze w pochwie, tez bałam sie ze szyjka mi sie skraca. Ale stwierdzil ze ok i doraznie zeby brac nospe [emoji4]
 
Tak w ogole to witam w niedzielę [emoji4] narazie leżę ale jest tak przyjemnie chłodno, ze az mam ochote wyjsc [emoji4] w nocy zlało porządnie, ale pewnie pozniej znowu bedzie duszno. Jakie plany na dzisiaj? Ja ide na urodziny do mojej chrzesnicy, 4 lata powazny wiek [emoji4]
Miłego dnia [emoji8]
 
reklama
Tak byłam zafascynowana moim maleńkim że zapomniałam kupić magnez a wczoraj byłam w mieście [emoji28]Polecacie jakiś konkretny ?

Ps u mnie właśnie trochę popadało ,cudowne powietrze tak bardzo tęskniłam [emoji23]
U mnie dzisiaj też trochę lepsze powietrze
Co do zakupów ja jeszcze nic nie kupiłam poczekam co mi spłynie od znajomych i potem będę uzupełniać. Muszę przejrzeć rzeczy po Mai może na mojego chłopca coś uniwersalnego znajdę [emoji5]
Dziewczyny zastanawiam się co z lekarstw wziąć na zagraniczne wakacje
Spakowałam już: filtry do opalania, moje witaminy ciążowe, Euthyrox, przeciwbólowe, nospę, magnez ktoś pytał MEGLAQ B6 Max, na przeziębienie dla mnie i dla M i M (neosine, gripex, wit c, *spam*, Duomox), plastry, oktanisept, na biegunkę stoperan, Altabactin, Dicoflor, czy coś jeszcze zapomniałam [emoji4] ?
 
Do góry