reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Kupiłam sobie dzisiaj farbe z joanny, niby pielegnujaca bez amoniaku i PPD, nie dosc ze 7zl to kolor idealny taki jaki chciałam. Ciekawe, lubie joanne [emoji4] mężuś jutro bedzid mial debiut w farbowaniu [emoji16]

Daj znać koniecznie czy jesteś zadowolona z efektu bo też by mi się przydało włosy zafarbowac a nie znam się na farbach ktore bez amoniaku są dobre :)
 
reklama
Witajcie
Nie ogarniam tyle piszecie
Dziewczyny śliczne brzuszki macie [emoji4]
Ja pochwalę się swoim jak wrócę z wakacji - bo obecnie jestem biała jak śnieg hii
Do ostatniej chwili nie mogliśmy się zdecydować i w końcu lecimy do Turcji. Dopiero dzisiaj wykupilismy wakacje a w środę już wylot. Nie ukrywam, że lekki stres mam przed wyjazdem. Lekarz nie widzi przeszkód więc myślę, że będzie ok - mam taką nadzieję[emoji846]
U nas też ukrop w nocy na górze w domu miałam w pewnym momencie 30°
Dzisiaj zaczęłam 19 tydzień
Pozdrawiam i życzę chłodniejszej nocki
Zobacz załącznik 885021

No to udanych wakacji, uważaj tam na słońce i dzidziolka i wyślij nam jakieś fotki ;)
 
Jakie macie plany na wieczór? Czy szykujecie sie już spac? [emoji16] ja wlasnie zrobilam sobie male spa dla stóp bo ostatnio trochę zaniedbalam i wysuszyly sie okropnie... Teraz leżę i czekam az wchlonie sie krem i schodze do ogrodu na grilla [emoji4] W ogole to nie wiem czy to kwiestia pogody+ciąża czy co ale musialam kupic sobie buty w rozmiarze większym niz normalnie nosze [emoji23]
Ja czekam na męża bo robi coś tam w ogrodzie jako że mi się nudzi to przeglądam strony internetowe z ubrankami i akcesoriami dla bobasków[emoji2]
Udanego grilla [emoji8]
 
Tak z ciekawości spojrzałam na laktator firmy Medela Swing i powiem wam że się nie spodziewałam takiej ceny !Normalnie jestem w szoku ,sądziłam że będzie to koszt max 200zł [emoji850]
Screenshot_20180804-212007.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180804-212007.jpg
    Screenshot_20180804-212007.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 228
Jakie macie plany na wieczór? Czy szykujecie sie już spac? [emoji16] ja wlasnie zrobilam sobie male spa dla stóp bo ostatnio trochę zaniedbalam i wysuszyly sie okropnie... Teraz leżę i czekam az wchlonie sie krem i schodze do ogrodu na grilla [emoji4] W ogole to nie wiem czy to kwiestia pogody+ciąża czy co ale musialam kupic sobie buty w rozmiarze większym niz normalnie nosze [emoji23]

Ja zrobiłam obiad na jutro, kąpiel, nasmarowałam się balsamami i siedzę i wsluchuje się w brzuch bo dziś coś jakby mi tam takie bąbelki pukały ❤ A mój m pije wino z lodem i trochę mi szkoda że nie mogę;)
 
reklama
Do góry