reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Kupiłam sobie dzisiaj farbe z joanny, niby pielegnujaca bez amoniaku i PPD, nie dosc ze 7zl to kolor idealny taki jaki chciałam. Ciekawe, lubie joanne [emoji4] mężuś jutro bedzid mial debiut w farbowaniu [emoji16]
Ja też lubię farby z Joanny [emoji6]Zachęciłaś i mnie do farbowania ,ostatnio farbowałam z pół roku temu ale przydałoby się odświeżyć czuprynę [emoji1]
Co do farbowania, tydzień temu była u mnie szwagierka i jak dowiedziała się mojej ciąży to pouczała mnie co wolno a czego nie wolno robić w ciąży i między innymi usłyszałam że nie należy farbować włosów [emoji16][emoji23][emoji3]
 
To ja mam suwaczek? [emoji28] W aplikacji go nie widzę.. może odlicza czas do urodzin synka bo ma za niecałe dwa miesiące [emoji50]
No masz nawet dwa :D No w sumie tak, można to różnie interpretować bo jest napisane "1 miesiąc, 3 tygodnie do urodzin Kruszynka" to ja pomyślałam, że do narodzin :p
 
No masz nawet dwa :D No w sumie tak, można to różnie interpretować bo jest napisane "1 miesiąc, 3 tygodnie do urodzin Kruszynka" to ja pomyślałam, że do narodzin :p
Chyba z 5lat temu je ustawiałam i całkiem o nich zapomniałam. Muszę się na nowo wtajemniczyć jak się je zmienia [emoji28]
 
Kupiłam sobie dzisiaj farbe z joanny, niby pielegnujaca bez amoniaku i PPD, nie dosc ze 7zl to kolor idealny taki jaki chciałam. Ciekawe, lubie joanne [emoji4] mężuś jutro bedzid mial debiut w farbowaniu [emoji16]

Ja też dziś farbę kupiłam z Allegro, ale Matrix. Pofarbować muszę sama niestety, bo kiedyś mena mojego prosiłam to się bał [emoji28]
 
Hejka dziewczyny! Ale sienaczytac musiałam,żeby was nadrobić! Ja dziś rano o 8 na zakupy sama wybylam a małża w domu z dzieciakami zostawiłam [emoji2] jak wróciłam i ogarnęłam zakupy to się spakowaliśmy i na odkryty basen! Aż do 15! Dojechał też teść i mógł popilnować Leona a my poszliśmy pływać. Fajnie było tylko po południu mega gorąco się zrobiło [emoji85] z tymi upałami to już nie mogę normalnie. Wzięłam prysznic i siedzę na golasa[emoji23] dzieciaki wszystkie śpią a mnie łeb napieprza pewnie od tego słońca. Jutro rano też wybywamy. Jutro jeszcze dojedzie dziewczynka brata męża i teściu pewnie też. Znowu sobie z małżem popływamy [emoji3] Szymon i Jula to z wody nie wychodzą,Leon też by najchętniej nie wychodził ale jemu za zimno by było. Dziś był taki padnięty,że zasnął mi rękach co wgl do niego nie podobne zasypiać gdzie kolwiek indziej. Życzę wam miłej niedzieli i dzisiejszego wieczoru!
 
Witajcie
Nie ogarniam tyle piszecie
Dziewczyny śliczne brzuszki macie [emoji4]
Ja pochwalę się swoim jak wrócę z wakacji - bo obecnie jestem biała jak śnieg hii
Do ostatniej chwili nie mogliśmy się zdecydować i w końcu lecimy do Turcji. Dopiero dzisiaj wykupilismy wakacje a w środę już wylot. Nie ukrywam, że lekki stres mam przed wyjazdem. Lekarz nie widzi przeszkód więc myślę, że będzie ok - mam taką nadzieję[emoji846]
U nas też ukrop w nocy na górze w domu miałam w pewnym momencie 30°
Dzisiaj zaczęłam 19 tydzień
Pozdrawiam i życzę chłodniejszej nocki
Screenshot_2018-08-04-20-17-48.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-08-04-20-17-48.jpg
    Screenshot_2018-08-04-20-17-48.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 317
reklama
Jakie macie plany na wieczór? Czy szykujecie sie już spac? [emoji16] ja wlasnie zrobilam sobie male spa dla stóp bo ostatnio trochę zaniedbalam i wysuszyly sie okropnie... Teraz leżę i czekam az wchlonie sie krem i schodze do ogrodu na grilla [emoji4] W ogole to nie wiem czy to kwiestia pogody+ciąża czy co ale musialam kupic sobie buty w rozmiarze większym niz normalnie nosze [emoji23]
 
Do góry