reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Daj znać koniecznie czy jesteś zadowolona z efektu bo też by mi się przydało włosy zafarbowac a nie znam się na farbach ktore bez amoniaku są dobre :)
Ja maluje od dawna Loreal casting,bez amoniaku i bardzo dobrze farbuje włosy. A co do Joanny też nią dlugo farbowalam pamiętam takie zielone opakowanie ale mega mi włosy po niej zaczęły wypadać a Joanna bez amoniaku w ogóle mi odrostów nie zafarbowała.ogolnie pracowałam w drogerii wszystkie farby chyba wypróbowałam i ten casting mi przypadł najbardziej.
 
No to moja kuzynka ma właśnie ten bo pamiętam kolory. Ale jej narzeczony kupił taki drogi bo to babka w sklepie go namówiła. Kuzynka potem była zła na niego że tyle wydał na laktator a on chcial dobrze :blink:

A kuzynka mówiła coś może czy ten laktator wart jest takiej ceny? Co on ma takiego super w sobie, że za niego tyle hajsu chcą...[emoji15]
 
Ja maluje od dawna Loreal casting,bez amoniaku i bardzo dobrze farbuje włosy. A co do Joanny też nią dlugo farbowalam pamiętam takie zielone opakowanie ale mega mi włosy po niej zaczęły wypadać a Joanna bez amoniaku w ogóle mi odrostów nie zafarbowała.ogolnie pracowałam w drogerii wszystkie farby chyba wypróbowałam i ten casting mi przypadł najbardziej.

O to dzięki, rozejrzę się :) Loreal kiedyś stosowalam, ale nigdy nie patrzyłam czy tam jest amoniak czy nie. Ale pasowały mi z tego farby.
 
Ja leżę i odpoczywam bo znów mnie brzuch boli:( od początku ciąży prawie codziennie no ale cóż poradzic. Także czekam na kolejną wizytę u lekarza. Może wtedy dopiero zacznę się rozglądać za jakimś ubrankami tak jak wy. Bo narazie mysle tylko aby dobrze bylo.
U nas dziś popadalo także trochę ulgi :)
 
Ta jakas chyba nowa, nie widzialam jej jeszcze. Wczesniej farbowalam taka te z joanny ale do 24 zmyc i byla spoko. Zobaczymy ta [emoji4]
IMAG5690.jpg
 

Załączniki

  • IMAG5690.jpg
    IMAG5690.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 296
reklama
Ja maluje od dawna Loreal casting,bez amoniaku i bardzo dobrze farbuje włosy. A co do Joanny też nią dlugo farbowalam pamiętam takie zielone opakowanie ale mega mi włosy po niej zaczęły wypadać a Joanna bez amoniaku w ogóle mi odrostów nie zafarbowała.ogolnie pracowałam w drogerii wszystkie farby chyba wypróbowałam i ten casting mi przypadł najbardziej.
Też polecam loreal casting [emoji4] używam go od lat i świetnie kryje a u mnie siwiutkich już sporo [emoji6] i jest bardzo wydajna. Jak miałam kiedyś włosy prawie do pasa to z innych farb musiałam kupować dwie a z castinga wystarczała jedna.

Co do piwa mi najbardziej Heineken 0.0% smakuje. Nawet byliśmy z M wcześniej w sklepie i miałam mega ochotę na piwko i wyobraźcie sobie że ani jednego piwa 0% nie mieli i wyszłam z niczym [emoji30]
 
Do góry