reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
To i ja, dziś 19 tydzień zaczęty :-) druga ciąża idzie zdecydowanie szybciej.
IMG_20180804_160741.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180804_160741.jpg
    IMG_20180804_160741.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 268
Jak wasze dzidzie? Moją czuję , że się rusza tylko rano i wieczorem i zawsze z lewej strony :)
Tez czuje już Kruszynka [emoji4] na początku nie byłam pewna czy to on ale to musi być on [emoji4] takie pukniecia [emoji7][emoji7] a zdarzają się różnie, najczęściej po jedzeniu jak się położę...a dziś to nawet było widać kopniaczka, tak leżałem i się wpatrywalam i tak fajnie było widać [emoji16][emoji16]
 
Ja jeszcze nie czuje dzidzi :( Ale 17t zaczynam i łożysko z przodu, więc czekam cierpliwie! Czasami jak leże spokojnie wieczorem i tak sobie położę rękę na gołym brzuszku to parę razy poczułam motylki na ręce jakby się dzidziol kręcił. Wydaje mi się, że mi się, że sobie nie wkręcam. Trwało to parę sekund dosłownie, raczej to nie ruchy jelit no to tak nad wzgórkiem łonowym. A nawet jak sobie wkręcam to było bardzo milutkie:D
W ogóle laski! Jakie z Was są piękne laseczki wow:D
 
Ekstra! Ciesz się, bo urośnie na pewno, a krócej nosisz ciężar z przodu = mniej obciążony kręgosłup.
No mi już plecy wysiadają ;( tzn nie przez brzuch, bo zawsze miałam z nimi problem, ale siedzenie za długo czy stanie np przy pierogach ostatnio, albo włosy umyć, albo psa wykąpać to dla mnie prawdziwa mordęga. Tylko nie krzyże, a te mięśnie jakby na środku. Troche się boje co będzie dalej.
 
reklama
Do góry