reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Tak z ciekawości spojrzałam na laktator firmy Medela Swing i powiem wam że się nie spodziewałam takiej ceny !Normalnie jestem w szoku ,sądziłam że będzie to koszt max 200zł [emoji850]Zobacz załącznik 885038

No to moja kuzynka ma właśnie ten bo pamiętam kolory. Ale jej narzeczony kupił taki drogi bo to babka w sklepie go namówiła. Kuzynka potem była zła na niego że tyle wydał na laktator a on chcial dobrze :blink:
 
Hainekena zero sie napij [emoji4] zupłenie bez alkoholu, a smakuje jak nornalne piwko. Ja sie wlasnie racze takim po pracy z soczkiem [emoji4]
ja jakoś do tych zero alkoholu byłam średnio nastawiona bo zawsze 0,5% tam było... Ale teraz już są chyba takie 0,0%?
Muszę męża wysłać w takim razie do sklepu...[emoji4]
 
Dziewczyny jest wino 0% [emoji4] nie chce Wam narobic ochoty jeszcze bardziej ale ja pije Bawarie, dobra ale jak dla mnie malo piwna [emoji4] na upały wolę np żywca albo lecha 0% [emoji4]
No bavaria taka słodkawa, Haineken najlepszy moim zdaniem. Zawsze sprawdzam czy to aby nie zwykłe bo idzie sie pomylić [emoji16][emoji16] moj M tez juz sie na nie praktycznie przerzucil, mowi ze czuje ze piwo piwo, a autem mozna w kazdej chwili jechac
 
ja jakoś do tych zero alkoholu byłam średnio nastawiona bo zawsze 0,5% tam było... Ale teraz już są chyba takie 0,0%?
Muszę męża wysłać w takim razie do sklepu...[emoji4]
Tak tak, ja tez tych 0.5% nie pije bo sie boje, ale teraz juz wszystkie robia zero zero calkiem. Jest Haineken, żywiec (od niedawna całkiem zero, chyba przestalo im schodzic te 0.5 % [emoji14]), lech, łomza i bavaria. No i te radlery z warki owocowe
 
No to moja kuzynka ma właśnie ten bo pamiętam kolory. Ale jej narzeczony kupił taki drogi bo to babka w sklepie go namówiła. Kuzynka potem była zła na niego że tyle wydał na laktator a on chcial dobrze :blink:
No chciał chłopak dobrze [emoji6]Ale fakt cena jest masakryczna ,ja też bym była zła jakby mój mąż mi sprawił taki drogi laktator...
 
reklama
Tak tak, ja tez tych 0.5% nie pije bo sie boje, ale teraz juz wszystkie robia zero zero calkiem. Jest Haineken, żywiec (od niedawna całkiem zero, chyba przestalo im schodzic te 0.5 % [emoji14]), lech, łomza i bavaria. No i te radlery z warki owocowe
Haha jaki wybór [emoji23][emoji23]
Ja tu o piwach a mnie Kruszynek kopię...może też ma ochotę hihi
 
Do góry