reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Mam trzy zdjęcia, na jednym jest czubek głowy bejbika, na drugim szyjka macicy a na trzecim gigant miesniak. Takiego pokazowego z całym maluchem mi nie dał. Lekarz zwrócił uwagę, że mój prowadzący przegapil termin badań prenetalnych bo już powinnam mieć zrobiony test pappa a nie miałam :(
No szczególnie że masz darmowe ze wzgledu na wiek. Wez tamtego pożegnaj ozieble no serio nie ma sensu, tylko nerwy.
 
reklama
Mam trzy zdjęcia, na jednym jest czubek głowy bejbika, na drugim szyjka macicy a na trzecim gigant miesniak. Takiego pokazowego z całym maluchem mi nie dał. Lekarz zwrócił uwagę, że mój prowadzący przegapil termin badań prenetalnych bo już powinnam mieć zrobiony test pappa a nie miałam :(
Zmien lekarza skoro tak wazne rzeczy przegapil! Ciesze sie ze wszystko u Ciebie i maluszka ok [emoji4]
 
Wróciłam chwilę temu do domu od dentysty. Masakra ósemka do leczenia kanałowego ale nie może mi to w ciazy wyleczyc bo by musiała zrobić zdjęcie. Dwa razy się jej na fotelu rozplakalam. Nie mogłam się uspokoić. Dopiero jak już przyjechałam do domu to się jakoś uspokoilam [emoji58] zatruła mi ten ząb. Mam nadzieję że już żaden ból mnie nie zaskoczy [emoji58]
Ja lecze teraz zęba kanalowo i zdjec nie robilam. Wlasnie mi dentysta wyczyscila wszystkie kanaly i dala lekarstwo. W poniedzialek kolejna wizyta. A na nfz leczenie kanałowe jest za darmo
 
Wróciłam od lekarza. Wiadomość najważniejsza - dzidziol ma się dobrze, serducho mu wali 160 i wywija rękami i nogami i urósł do 10 cm :) - czyli wielkością dorownał mięsniakowi i niedługo zacznie go przerastac. Trafiłam na bardzo dokładnego lekarza. Długo mnie badał i robił bardzo szczegółowe USG. Plamienie było widoczne podczas badania. Ale przyczyna nie znaleziona. Wszystko jest dobrze, nic się nie odkleja, krwiaka nie ma, szyjka w porządku. Mam brać nospe i magez cały czas , żeby nie dopuścić do skurczow macicy. W razie silnych bólów czopki SCOPOLAN. zakazana pozycja siedząca ( tylko do jedzenia) żeby nie ugniatac brzucha. Leżeć nie muszę ale bardzo się oszczędzać . W razie jakby pojawiła się żywa krew to do szpitala . Dziękuje Wam bardzo za rady i kciuki :) dobrze mieć takie Koleżanki z forum.
To kamień z serca[emoji6]ważne że dzidziuś się rozwija i lekarz nie zauważył nic niepokojącego[emoji6]
 
Dziękuję za gratulacje, jeszcze niedowierzam.
Powiedziałam lekarzowi że jak się pomylił to mu sukienki przywiozę, a on na to że jak się pomylił to on je założy i będzie w nich chodził i ze nie mowil by gdyby nie był pewien, bo jego kolega na polowkowych by się z niego śmiał, więc mogę sukienki kupować.

@Stelka38 najważniejsze że z dzidzia wszystko dobrze, w końcu jakiś skrypulatny lekarz się trafil.
Odpoczywaj i nie martw się juz[emoji3][emoji3][emoji3]
 
Mam trzy zdjęcia, na jednym jest czubek głowy bejbika, na drugim szyjka macicy a na trzecim gigant miesniak. Takiego pokazowego z całym maluchem mi nie dał. Lekarz zwrócił uwagę, że mój prowadzący przegapil termin badań prenetalnych bo już powinnam mieć zrobiony test pappa a nie miałam :(
A masz wskazania do prenatalnych? Bo to nie jest przecież obowiązkowe badanie
 
Wczoraj dziewczyny tak rozmawiałam z mężem i się śmialiśmy że obydwoje byslimy przekonani że w ciążę zajść to moment wystarczy tylko parę razy seks i gotowe.[emoji23] I tak właśnie przed naszym weselem w sierpniu zaczęliśmy starania a tu buh nie wychodziło, i tak minęło 1,5roku. Nigdy w życiu bym nie pomyślała że to tyle może trwac[emoji6]
 
reklama
Dziękuję za gratulacje, jeszcze niedowierzam.
Powiedziałam lekarzowi że jak się pomylił to mu sukienki przywiozę, a on na to że jak się pomylił to on je założy i będzie w nich chodził i ze nie mowil by gdyby nie był pewien, bo jego kolega na polowkowych by się z niego śmiał, więc mogę sukienki kupować.

@Stelka38 najważniejsze że z dzidzia wszystko dobrze, w końcu jakiś skrypulatny lekarz się trafil.
Odpoczywaj i nie martw się juz[emoji3][emoji3][emoji3]
I wzajemnie :) gratuluję dziewczynki :) ja ze stresu zapomniałam zapytać czy widać już płeć więc teraz muszę jeszcze trochę poczekać do polowkowego .
 
Do góry