reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Reqiem najlepsza żurawina;)
A jak się kąpiesz to siedzisz w wodzie? Nie wolno używać płynów i w tej wodzie leżeć. Tak pytam z ciekawości;)
 
reklama
Reqiem najlepsza żurawina;)
A jak się kąpiesz to siedzisz w wodzie? Nie wolno używać płynów i w tej wodzie leżeć. Tak pytam z ciekawości;)
No niestety ja jestem pianoholiczką i musze miec wanne pełną wody i pół żelu pod prysznic wlewam żeby było duuużo pianki [emoji14]
 
No właśnie może to być przyczyną, bratowa tak samo lubiała leżeć w wodzie i dużo piany i ciągle miała zapalenia, raz z jakąś bakterią leżała w szpitalu na obserwacji
 
No właśnie może to być przyczyną, bratowa tak samo lubiała leżeć w wodzie i dużo piany i ciągle miała zapalenia, raz z jakąś bakterią leżała w szpitalu na obserwacji
Kurcze ja właśnie nie mam z tym problemu, już dawno nie mialam infekcji żadnej, a kapie sie tak co kilka dni. Ale kupie jakis delikatniejszy płyn i czesciej bede korzystać z prysznica. Dzieki!
 
Cześć dziewczyny. Ja od tygodnia nie mam już aż takich mdłości, poprzednie 6 tyg to bym tylko leżała w łóżku tak mnie mdliło i wymiotowałam. Teraz też co jakiś czas zwymiotuje ale po od razu jest już dobrze[emoji6] wczoraj wybraliśmy się na rybkę i wszystko zwymiotowałam jeszcze tam na miejscu[emoji23] ale pierwszy normalny dzień to był piątek gdzie mogę powiedzieć, że żyję[emoji6] z tym niesymetrycznym brzuchem też tak raz miałam jak się obudziłam, spałam na prawym boku i jak wstałam to też jakby dzidzia na tamtą stronę się przesunęła ale potem już było normalnie. Proszę też o dopisanie do tabeli: Wiola, 29 lat pierwsza ciąża, mieszkam w Niemczech w Monachium. OM 24.04 termin porodu 30.01 płeć nieznana[emoji4]
 
reklama
Do góry