reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Tak dokładnie tak samo wyglada moj brzuch tylko po prawej stronie
Po raz pierwszy zauwszyłam to jak leżała na prenatalnym badaniu z pełnym pęcherzem. I teraz też jak leżę płasko i msm pełny pęcherz uwypukla się [emoji16] w piątek byłam u lekarza i jest wszystko w porządku brzuch potrafi się tak układać z Mają misłam to samo do końca ciazy taki nieforemny brzusio [emoji16] wiec sie nie przejmuj
To dobrze ufff ulżyło mi że nie jestem tylko ja z taka kulką hihi
Bo już się doszukiwalam kłopotów...bo mam macice dwurożną...jeden lekarz mnie straszył że będzie problem z ciążą a teraz moja obecna gin mówiła mi że nie jest tak źle z ta wadą macicy
 
reklama
Ja mam wózek 2w1 + fotelik samochodowy w który się wpina w stelaż. Mega wygoda, także bardzo polecam takie zestawy. Szczególnie że w takich wózkach amortyzacja jest o niebo lepsza niż w zwykłych spacerówkach.

Martag86, ja też tak miałam, to normalne :)

Ja po prenatalnych, wszystko ok, dzidzia ma 6,5cm :)
 
Ja mam wózek 2w1 + fotelik samochodowy w który się wpina w stelaż. Mega wygoda, także bardzo polecam takie zestawy. Szczególnie że w takich wózkach amortyzacja jest o niebo lepsza niż w zwykłych spacerówkach.

Martag86, ja też tak miałam, to normalne :)

Ja po prenatalnych, wszystko ok, dzidzia ma 6,5cm :)
Super! Ale chyba nie myslisz, że ominie Cie wrzucenie fotki! [emoji16]
 
Ja mam wózek 2w1 + fotelik samochodowy w który się wpina w stelaż. Mega wygoda, także bardzo polecam takie zestawy. Szczególnie że w takich wózkach amortyzacja jest o niebo lepsza niż w zwykłych spacerówkach.

Martag86, ja też tak miałam, to normalne :)

Ja po prenatalnych, wszystko ok, dzidzia ma 6,5cm :)
Super [emoji3] a gdzie fotka???? Pochwal się dzidziolem [emoji6]
 
Ja mam wózek 2w1 + fotelik samochodowy w który się wpina w stelaż. Mega wygoda, także bardzo polecam takie zestawy. Szczególnie że w takich wózkach amortyzacja jest o niebo lepsza niż w zwykłych spacerówkach.

Martag86, ja też tak miałam, to normalne :)

Ja po prenatalnych, wszystko ok, dzidzia ma 6,5cm :)

Gratuluję [emoji173]


Ja wózek mam od siostry :) gondola że spacerówką i wpinany fotelik :)
 
@Linoone, @Zuzana1402, @asiaxkk, @Inka91, @alla31, @violetta.sc, @bojąca, @Asia92, @Gosia892, @Moni2791, @Stelka38, @Tasza, @olakaczmarek7,



Link do: Styczniówki 2019r.

Prosze mnie tu ładnie dopisywać sie do tabelki, lub dawać dane to dopiszemy, no chyba, że nie chcecie [emoji4][emoji4]

No i Reszta co nie wyłapałam nicków [emoji14]
Ja tego nie ogarniam :D także jakbyś mogła to proszę dopisz...
Ola, 1.04, 7.01, woj Lubuskie, wiek 26, dzieci brak, płeć nie znam jeszcze ;)
 
reklama
W ogole mam problem [emoji853]
Wietrze w nocy, nie używam wkładek, seksów nie było ostatnio, słodkiego nie jem prawie. A przyplątała mi sie jakaś infekcja chyba. Tylko nie w środku, a jakby na zewnatrz, na koniuszku tam gdzie cewka moczowa. Sorki za szczegóły.Może to i jakaś taka właśnie z układu moczowego bo ciagle mi sie jakby chce siusiu. Nie jest na tyle silna, żeby lecieć do lekarza, a już kilka dni tak mnie wkurza to. Nie jestem za specyfikami z apteki, może żurawine sprobuje co myślicie? Moze macie jakies "domowe sposoby"?
 
Do góry