reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Ale coś mu tam zrobili, że ból ustąpił i już może się poruszać?
No nafaszerowali go lekami, zastrzykami, kroplówkami itp.. Jakies leki maja mu dac do łykania i reszte lekarz ma ogarnac. Dzisiaj to nawet lekarz ze szpitala stwierdzil, ze moga go bolec od tych łóżek szpitalnych, no ale nie maja buzdzetu na nowe. Mowie Wam patola ten szpital.
 
reklama
Dziewczyny a czy wy już myślicie coś tam, w jakim szpitalu rodzić itp? O co chodzi z tym wynajmowaniem położnej? Przecież taki poród to nie wiadomo kiedy sie zacznie, a takie położne maja chyba jakieś swoje godziny pracy? Zupełnie nie umiem sobie tego wyobrazić. A dziś mam taki jakiś dzień, że tylko opinie o szpitalach czytam.
@Stelka38 a lekarz mówił, że to niepokojace zjawisko? Nie zlecił jakichś konsultacji?
Moja znajoma tak wynajęła położna niby dlatego że nikogo nie znała w szpitalu ale moim zdaniem to bez sensu płacić składki i potem jeszcze w łapę dawać to ich święty obowiązek zająć się i pomoc. A położna coś tam się zajęła po porodzie na chwilę i tyle ja widziała.
 
Ciąży z tego nie będzie potem i tak wszystko wypłynie[emoji23] tyle czasu bez a teraz z gumką w ciąży nie wyobrażam sobie[emoji3]
 
Ciąży z tego nie będzie potem i tak wszystko wypłynie[emoji23] tyle czasu bez a teraz z gumką w ciąży nie wyobrażam sobie[emoji3]
Ja też sobie nie wyobrażam, ale lekarz mi tak powiedział... [emoji848][emoji52]
Nigdy nie używaliśmy, a teraz niby mamy... [emoji33]
Ale skoro Wasi lekarze nic nie mówią na ten temat to chyba to zignoruje... [emoji16]
 
Dziewczyny,ja tak w przerwie w pracy przedstawiam wam dzidzi z dziś :-) wszystko jak w najlepszym porządku. Ps fotka do góry nogami ,dzidzi wisi sobie główka w dół ;-)
IMG_20180613_121246.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180613_121246.jpg
    IMG_20180613_121246.jpg
    62 KB · Wyświetleń: 239
Moja znajoma tak wynajęła położna niby dlatego że nikogo nie znała w szpitalu ale moim zdaniem to bez sensu płacić składki i potem jeszcze w łapę dawać to ich święty obowiązek zająć się i pomoc. A położna coś tam się zajęła po porodzie na chwilę i tyle ja widziała.
Ja mam wybrany szpital już od dawna. Też nikogo w nim nie znam, jestem z zupełnie innego miasta i nawet nie mogę chodzić prywatnie do żadnego z pracujących tam lekarzy bo nie dałabym rady dojeżdżać na wizyty. Rozmawiałam dziś na ten temat z moja diabetolog jak to ma wyglądać i mam dostać skierowanie na patologie ciąży jeszcze na jakiś czas przed terminem porodu i tam czekać na poród a w zasadzie na ustalenie daty cc.
 
reklama
Do góry