reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Hm mi się wydaje że to tylko kwestia tego, gdzie się zagnieździł zarodek, no bo z którejś strony przecież musi być. Może akurat twojemu lekarzowi takie ułożenie jeszcze się nie trafiło i dlatego o tym mówił. Ale to moje domysły, aż tak bardzo się nie znam.
W ogóle to ciekawa jestem czy sprawdza się ta teoria, że jak chłopiec to po prawej, a jak dziewczynka to po lewej stronie się zagnieżdża. Mamaginekolog chyba o tym pisała...
Może jest dokładnie tak jak myślisz. Może to właśnie ma być CHŁOP . Przesuwać mi tego nie będą. Trzeba czekać jak to się wszystko będzie rozwijać . Dziś ma 1,76 cm, serce wali 152/min. I wyszło 8.2 Hbd. Wygląda jak mysza.
 
reklama
Hej, byłam dzisiaj u lekarza. Stwierdził , że takiej ciąży jak moja to jeszcze nie widział. Jest całkowicie po prawej stronie brzucha tak, że wcale nie mógł jej znaleźć przez sondę dopochwowa. Dopiero przez brzuch się dało i mógł wszystko pomierzyć . Zaniepokoila mnie ta anomalia. Słyszeliście o czymś takim?
Hmm dziwne, a co on na to? A poprzednie usg jak sie odbywaly?
 
Hm mi się wydaje że to tylko kwestia tego, gdzie się zagnieździł zarodek, no bo z którejś strony przecież musi być. Może akurat twojemu lekarzowi takie ułożenie jeszcze się nie trafiło i dlatego o tym mówił. Ale to moje domysły, aż tak bardzo się nie znam.
W ogóle to ciekawa jestem czy sprawdza się ta teoria, że jak chłopiec to po prawej, a jak dziewczynka to po lewej stronie się zagnieżdża. Mamaginekolog chyba o tym pisała...
Tylko to nie chodzi o to po ktorej stronie jest ciaza, a po ktorej stronie jest kosmówka i ponoc to tylkp lekarz na usg musi stwierdzic bo na zdjeciu juz sie nie da.
 
Wcześniej miałam jedno - 24 maja. Przez pochwe, lekarz bardzo długo wtedy szukał pęcherzyka ale jakoś udało mu się pomierzyć. Tylko jeszcze nic nie było - ani zarodka ani serca. JAK SIE CZUJE DZIS TWOJ MĄŻ ?
O dziekuje, ze pytasz [emoji4] ogolnie to lepiej, dzisiaj wychodzi ze szpitala i na piatek ma neurologa i dalsze badania itp. Tam w szpitalu to mu poznajdywali milion chorób. Jakas dyskopatie, cukier im sie nie podoba, chociaz nigdy nie mial problemow. Przepuklina miedzykregowa ale jakas mała i w ogole co rusz to cos nowego [emoji23]
Niech wychodzi z tej patologii i do lekarza pojdziemy i zobaczymy.
 
Sperma może podobno wywoływać skurcze plus ze względu na większe zagrożenie infekcjami.
A to pierwsze słysze, właśnie obiła mi sie teoria, ze nawet jest korzystna bo zmniejsza ryzyko jakiejś tam choroby. A infekcje to chyba predzej od tej gumy bym dostała niż od naturalnego przyrodzenia męża [emoji16]
 
O dziekuje, ze pytasz [emoji4] ogolnie to lepiej, dzisiaj wychodzi ze szpitala i na piatek ma neurologa i dalsze badania itp. Tam w szpitalu to mu poznajdywali milion chorób. Jakas dyskopatie, cukier im sie nie podoba, chociaz nigdy nie mial problemow. Przepuklina miedzykregowa ale jakas mała i w ogole co rusz to cos nowego [emoji23]
Niech wychodzi z tej patologii i do lekarza pojdziemy i zobaczymy.
Ale coś mu tam zrobili, że ból ustąpił i już może się poruszać?
 
reklama
Do góry