reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Męczą was nadal mdłości?mnie szczególnie jak robię się głodna. I już drugi dzień kawę pije ale jakoś tam mniej smakuje[emoji16]brzuch mi taki też już wywaliło że aż śmiesznie wyglądam tubchuda a tu nagle brzuch zauważyłam że parę osób które nie wiedzą o ciazy zwróciło uwagę na niego ale bez komentarza[emoji3]
 
Męczą was nadal mdłości?mnie szczególnie jak robię się głodna. I już drugi dzień kawę pije ale jakoś tam mniej smakuje[emoji16]brzuch mi taki też już wywaliło że aż śmiesznie wyglądam tubchuda a tu nagle brzuch zauważyłam że parę osób które nie wiedzą o ciazy zwróciło uwagę na niego ale bez komentarza[emoji3]
Właśnie ja mam takie głupie uczucie. Albo jestem mega głodna, ze az mi niedobrze, a jak tylko cos zjem nawet malutka porcje to zaraz sie czuje sie taka pełna chobym zdupczyła konia z kopytami i z tego powodu mi jeszcze gorzej [emoji14]
 
Właśnie ja mam takie głupie uczucie. Albo jestem mega głodna, ze az mi niedobrze, a jak tylko cos zjem nawet malutka porcje to zaraz sie czuje sie taka pełna chobym zdupczyła konia z kopytami i z tego powodu mi jeszcze gorzej [emoji14]
Dokładnie i jestem najedzona a za 20minut znów zaczyna się ssanie..
 
reklama
Do góry