reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Nam lekarz jeden mowił, ze mozna nie ma przeciwskazan a ten nasz, ze mozna jak najbardziej, ale u nas ze tyle lat sie staralismy to woli dmuchac na zimne i zebysmy sie do 12 tyg wstrzymali.

To może faktycznie lepiej zaczekać. 12 tydzień tuż tuż, szybko minie najtrudniejszy okres, a potem spokój.
 
reklama
To może faktycznie lepiej zaczekać. 12 tydzień tuż tuż, szybko minie najtrudniejszy okres, a potem spokój.
Argumentował to, ze ciaza jest jesczcze krucha i delikatna i wrazliwa na bozdzce i nid ma łożyska, ogolnie nic nie powinno sie wydarzyc, ale tak dla pewnosci zaleca nas pocczekac te trzy tygodni jal na nastepnek wizycie bedzie ok czyli dokladnie w 12 tyg to da zielone światło.
 
Hej Dziewuszki, tak w ogóle. Ja wczoraj byłam na rynku, nakupiłam ogórków i kwiatów. Małosolne już się robią, a dziś biorę się za sadzenie kwiatów.
Któraś z Was pytała o powera. To ja mam tak, że do godziny 13 super, a potem odcina mi prąd i muszę wypić kawę, żeby funkcjonować w miarę normalnie.
Miłego dnia dla wszystkich.
 
Ja nie mam przeczuc co do płci , mam dwóch synów i oczywiście każdy mówi że teraz to musi być dziewczynka, ja wcześniej też miałam " parcie " na dziewczyne,ale teraz, w zasadzie mi wszystko jedno ..oby zdrowe , jak będzie chłop uciesze się tak samo , będzie kolejny do oglądania meczy;-). Niestety mam chyba jakieś zap.pecherza :-( cała noc biegałam do kibelka i mam takie uczucie ciągle jak bym się nie oproznila do końca :-( okropne ...Na szczęście dziś lekarz .
 
Jedli chodzi o płeć ja przeczucia nie mam. Przy pierwszej ciąży myslalam ze dziewczynka a syn się urodził ;) teraz mi mówią ze się zmieniłam na buzi na dziewczynkę. Pewnie lipiec sierpień zagadka będzie rozwiązana. Płeć dla mnie obojętna oby zdrowe.
 
U nas wszusch wypatruja chlopca bo dwie córki w domu. W rodzonienogolnie sporo chłopaków, ja mam braci, mąż ma braci ...córki u nas były zaskoczeniem dla wszystkich. Ale nie mam przeczucia co do płci...Oby zdrowe...za to córki stwierdziły, że jak będzie dziewczynka to tata będzie miał karę za to że słabo się postarał [emoji23]
 
Argumentował to, ze ciaza jest jesczcze krucha i delikatna i wrazliwa na bozdzce i nid ma łożyska, ogolnie nic nie powinno sie wydarzyc, ale tak dla pewnosci zaleca nas pocczekac te trzy tygodni jal na nastepnek wizycie bedzie ok czyli dokladnie w 12 tyg to da zielone światło.
Nie no pierwsze słyszę ..mi nigdy żaden lekarz tak nie powiedział, nawet mama ginekolog pisała o tym na swoim blogu i wymieniła sytuację w których nie można współżyć ..jest ich na prawdę bardzo mało , a po za tym są same plusy ;) Ale jasne jeśli ktoś się obawia ..to nie ma to sensu ,żadna wtedy przyjemność
 
Nie no pierwsze słyszę ..mi nigdy żaden lekarz tak nie powiedział, nawet mama ginekolog pisała o tym na swoim blogu i wymieniła sytuację w których nie można współżyć ..jest ich na prawdę bardzo mało , a po za tym są same plusy ;) Ale jasne jeśli ktoś się obawia ..to nie ma to sensu ,żadna wtedy przyjemność
My też się jakoś wstrzymujemy. Po prostu boje sie i nie wiem czy bym mogła się skupić[emoji16]
 
reklama
Hej dziewczyny :) my nie wspolzyjemy niestety. Kazali się wstrzymać do końca pierwszego trymestru. No i cóż zrobić...

Wiecie, chyba dałam sie oszukać. Wczoraj na olxie dziewczyna wystawila za darmo kosmetyki, ze niby ma dużo, bo ktoś tam przywiózł i nie ma co z tym zrobic. Zaplacilam 30zl ogolem za przesyłkę i jeszcze jedno ogłoszenie. No i dziś wchodze i widzę, że dziewczyna mnie zablokowała... No cóż, tyle razy już kupowałam rzeczy w ten sposób i było ok, że chyba musiał trafic sie ten pierwszy raz...
 
Do góry