reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Uff udało mi się w końcu was nadrobić. Staraliśmy się z mężem na tym krótkim urlopie jak najmniej używać telefonów i internetu, żeby spędzić jak najwięcej czasu z synem. Wczoraj wieczorem wróciliśmy i to z przygodami, bo mąż zostawił w hotelu obrączkę i musieliśmy się po nią wrócić. Mąż w ogóle był bardzo zdumiony bo nie zrobilam mu z tego powodu awantury. Udalo mi się utrzymać nerwy na wodzy i sama jestem z siebie dumna:) Może to dzięki tej melisie i mięcie bo zaczęłam je od 3 dni pić, bo już totalnie nie sądziłam sobie z emocjami. Wy pijecie jakieś zioła w ciąży?

Nie. Ale są też z adwokatem to są te alkoholowe[emoji16]ja jadam śmietankowe [emoji6]
@reqiem masz rację one mają alkohol!!!!!zaraz sobie w łeb strzelę. Ale co prawda zjadłam dziś tylko jednego myślicie że wszystko będzie ok?ku....wa!
Co do tego typu słodyczy to bym się nie przejmował, bo ilość alkoholu jest w nich na prawdę bardzo mała i więcej może być np. w kefirze albo po zjedzeniu jabłek, które fermentuja w brzuchu. Ja jak miałam 12 lat to próbowałem upić się cukierkami z alkoholem i chociaż zjadłam bardzo dużo nie udało mi się;) Z resztą jak byłam małym dzieckiem to rodzice kupowali mi Pawełki jak i batoniki szkolne. Ale dla naszego spokoju lepiej te Pawełki już sobie odpuśćmy.

A ja mam pytanie odnośnie farbowania włosów. Bo mam już spore odrosty i chciałabym pofarbować włosy tylko czy już można? ?? Farbowała któraś z was w II trymestrze ???
Farbować można, mamaginekolog pozwala.

Co do gotowania to powiem wam że ja powoli mam dosyć kiedyś lubiłam a teraz na pytanie co ugotować mąż jak większość facetów odpowiada co zrobisz to zjem.... A ja muszę główkować co tu ugotować....a trzeba bo syn przecież też musi zjeść coś ciepłego w domu ale pomysły i zapał się kończą. Kiedyś bardziej mnie do kuchni ciągnęło teraz do najchętniej gotowalabym tylko zupy bo osobiście bardzo lubię [emoji6]
U mnie to samo. Pytam się Ci mam ugotować, i zawsze słyszę "co chcesz, ja zjem wszystko". Mega to denerwujące i odbiera chęci do gotowania.
 
Co do gotowania to powiem wam że ja powoli mam dosyć kiedyś lubiłam a teraz na pytanie co ugotować mąż jak większość facetów odpowiada co zrobisz to zjem.... A ja muszę główkować co tu ugotować....a trzeba bo syn przecież też musi zjeść coś ciepłego w domu ale pomysły i zapał się kończą. Kiedyś bardziej mnie do kuchni ciągnęło teraz do najchętniej gotowalabym tylko zupy bo osobiście bardzo lubię [emoji6]
Mi też zbrzydło[emoji52]a jeść trzeba i zdrowo. U mnie znowu jak zupa to by się 2 przydało bo mąż się nie na je a tu weź nad 2 glowkuj.ogolnie się leniwa zrobiłam,tyle co sprzątam i całymi dniami się obijam [emoji16]
 
Uff udało mi się w końcu was nadrobić. Staraliśmy się z mężem na tym krótkim urlopie jak najmniej używać telefonów i internetu, żeby spędzić jak najwięcej czasu z synem. Wczoraj wieczorem wróciliśmy i to z przygodami, bo mąż zostawił w hotelu obrączkę i musieliśmy się po nią wrócić. Mąż w ogóle był bardzo zdumiony bo nie zrobilam mu z tego powodu awantury. Udalo mi się utrzymać nerwy na wodzy i sama jestem z siebie dumna:) Może to dzięki tej melisie i mięcie bo zaczęłam je od 3 dni pić, bo już totalnie nie sądziłam sobie z emocjami. Wy pijecie jakieś zioła w ciąży?


Co do tego typu słodyczy to bym się nie przejmował, bo ilość alkoholu jest w nich na prawdę bardzo mała i więcej może być np. w kefirze albo po zjedzeniu jabłek, które fermentuja w brzuchu. Ja jak miałam 12 lat to próbowałem upić się cukierkami z alkoholem i chociaż zjadłam bardzo dużo nie udało mi się;) Z resztą jak byłam małym dzieckiem to rodzice kupowali mi Pawełki jak i batoniki szkolne.


Farbować można, mamaginekolog pozwala.


U mnie to samo. Pytam się Ci mam ugotować, i zawsze słyszę "co chcesz, ja zjem wszystko". Mega to denerwujące i odbiera chęci do gotowania.
Ja jedynie pije pokrzywę,miętę też lubię ale mam po niej niesmak w ustach więc odstawiłam [emoji6]
 
Ide farbowac 8.09 mozna jak najbardziej. Jak @reqiem pisze bez amoniaku farba,ale teraz wiekszosc chyba jest takich. Nie mozna robić trwaly/czy tam trwalej,ale chyba nie bedziesz :D i keratynowego prostowania ;) newsy od mamy ginekolog
Właśnie dziś idę, rozmawiałam z fryzjerka, jak nie mają amoniaku to mają MEA czy jakoś tak i też jest niepolecane, zdecydowałam się na baleyage bo nie ma kontaktu że skóra. Sama miałam dylemat bo są dwa głosy odnośnie farbowanie, ale dziewczyny farbuja a ja już mam taki odrost że ide.
Ja maluje na czarno to odrost mam taki mysi że szok i już w czasie ciąży 3 razy farbowalam.
 
Mi też zbrzydło[emoji52]a jeść trzeba i zdrowo. U mnie znowu jak zupa to by się 2 przydało bo mąż się nie na je a tu weź nad 2 glowkuj.ogolnie się leniwa zrobiłam,tyle co sprzątam i całymi dniami się obijam [emoji16]
U mnie to samo ,mąż zupami się nie naje ,on to wogóle nie lubi wymyślnych dań tylko standardowo mielone ,schabowe... Mnie już zbrzydło ,ciągle jedno i to samo [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry