reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
To teraz i tu ;)

Cześć dziewczyny, my już po wizycie.
Synuś waży 330g i pięknie fikał podczas badania. Cudownie się na niego patrzyło [emoji173]
Wszystko super poza tym, że lekarka podejrzewa niewielki ubytek przegrody międzykomorowej w serduszku. Kazała się nie martwić, ale jednak troszkę się martwię. Czytałam już, że jeśli ubytek jest niewielki to sam się zrasta w życiu płodowym albo do 1 roku życia i w sumie tak też lekarka mówiła. Do sprawdzenia na 3 USG prenatalnym w 30 tygodniu.
Szyjka ładna długa.
A tutaj nasz cudny synek[emoji7] [emoji170] Zobacz załącznik 892997
Śliczny synek [emoji7] nie martw się na zapas;)

Reqiem kradnę pomysł na tort, na urodziny synka będzie jak znalazł [emoji8]
Co do chlebka to ja np idę na łatwiznę, kupuję gotową mieszankę na chleb (jest duzy wybór od jasnego po ciemny) wsypuję do automatu, dodaję drożdże, wodę i wg uznania mak lub ziarna.

Polecam indukcję, w mig się wszystko podgrzewa, szybko myje..
 
A ja mam pytanie odnośnie farbowania włosów. Bo mam już spore odrosty i chciałabym pofarbować włosy tylko czy już można? ?? Farbowała któraś z was w II trymestrze ???
 
Co do gotowania to powiem wam że ja powoli mam dosyć kiedyś lubiłam a teraz na pytanie co ugotować mąż jak większość facetów odpowiada co zrobisz to zjem.... A ja muszę główkować co tu ugotować....a trzeba bo syn przecież też musi zjeść coś ciepłego w domu ale pomysły i zapał się kończą. Kiedyś bardziej mnie do kuchni ciągnęło teraz do najchętniej gotowalabym tylko zupy bo osobiście bardzo lubię [emoji6]
 
reklama
Tak właśnie czytałam ze bez amoniaku ale wolałam zapytać czy wy normalnie farbujecie [emoji6]
Właśnie dziś idę, rozmawiałam z fryzjerka, jak nie mają amoniaku to mają MEA czy jakoś tak i też jest niepolecane, zdecydowałam się na baleyage bo nie ma kontaktu że skóra. Sama miałam dylemat bo są dwa głosy odnośnie farbowanie, ale dziewczyny farbuja a ja już mam taki odrost że ide.
 
Do góry