reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
A oto i one [emoji7]
I nie nie zjadłam całego [emoji23] 1/3 ledwo dałam rade [emoji50]
IMAG6081.jpg
 

Załączniki

  • IMAG6081.jpg
    IMAG6081.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 221
Serio, mnie też... Ostatnio na ogródku sąsiadka piła wino i żartuje sobie, że ale bym się napiła, a ona że mi naleje kieliszek, że ona w ciąży piła bo nawet lekarz mówił, że może kieliszek dziennie i jakos jej syn się zdrowy urodził..
Wkurza mnie takie gadanie. Owszem może urodził się zdrowy, ale potem, że np miał problemy z nauką to już nie ważne..
Mojej mamy znajoma babka już pod 40,3 ciąża i też a to piwko z sokiem a to wino i też się dziwiła bardzo...a termin ma za parę dni. Może te wady nie będą widoczne wyglądowo ale oczywiście potem właśnie problemy w nauce,itp różnie może się objawiać.
 
Na razie jest plan. Co wyjdzie z tego to wyślę w niedziele [emoji16]
Jej dobrze, że mam szarlotke w domu bo bym leciała do sklepu przez te gadki o pieczeniu i gotowaniu [emoji16]

A ma ktoś przepis, ale na chlebek ciemny??
Ja piekę ale na zakwasie...wychodzi pycha nie ma porównania do sklepowego [emoji16]
20180709_113256.jpg
 

Załączniki

  • 20180709_113256.jpg
    20180709_113256.jpg
    75 KB · Wyświetleń: 265
To teraz i tu ;)

Cześć dziewczyny, my już po wizycie.
Synuś waży 330g i pięknie fikał podczas badania. Cudownie się na niego patrzyło [emoji173]
Wszystko super poza tym, że lekarka podejrzewa niewielki ubytek przegrody międzykomorowej w serduszku. Kazała się nie martwić, ale jednak troszkę się martwię. Czytałam już, że jeśli ubytek jest niewielki to sam się zrasta w życiu płodowym albo do 1 roku życia i w sumie tak też lekarka mówiła. Do sprawdzenia na 3 USG prenatalnym w 30 tygodniu.
Szyjka ładna długa.
A tutaj nasz cudny synek[emoji7] [emoji170] Zobacz załącznik 892997
Głowa do góry będzie dobrze [emoji4] niestety mi też się zdjęcie nie wyświetla
 
reklama
Do góry