reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Dziewczyny trzymajcie mnie bo wybuchne ze złości! !!!! Poszłam do przychodni a tam dziwnie pusto, pukam do rejestracji (akurat była znajoma mojej mamy polozna) i pytam co się stało ze tu dzisiaj pusto a ona do mnie ze pani doktor jest na urlopie. A mnie wryło i pytam jak to przecież mam do dzisiaj zwolnienie i wogule to wizyta poszpitalna. Położna w szoku że lekarka dała mi zwolnienie do dzisiaj kiedy wiedziała że idzie na urlop. Pytam co mam teraz zrobić bo raz że zwolnienie druga sprawa ze piecze mnie na dole i skierowanie miałam dostać do neurologa......itp Przeprosiła mnie za lekarka i mam przyjść w piątek do jakiegoś starego dziada i on wystawi mi zwolnienie i zbada mnie. A na pieczenie poleciła mi żebym kupiła w aptece Clotrimazolum w kremie i smarowała nawet 3 x dziennie. Wściekła jestem........[emoji34]
 
reklama
Pijecie w ciąży kakao? Tez o nim kraza legendy jak o watrobce :)
W poprzedniej ciąży miałam anemię ciążową i lekarz kazał mi jeść więcej watróbki a ja unikałam bo ktoś mi nagadał że nie można i steki krwiste się śmiał żeby jadła i zaczęłam jeść watróbkę i coś jeszcze i wyniki mi się poprawiły a ja bardzo lubię watróbkę. Kakao tez pijam razem z synkiem [emoji6]
 
reklama
Do góry