reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ej faktycznie, patrze teraz na necie i są pojemniki "jałowe i sterylne" i one są z zakrętką,a są też "niesterylne" - dosłownie! I są tylko z pokrywką bez folii. Co za bzdura. Teraz będę uważać i kupować tylko te jałowe..
Te jalowe sa teoretycznie przeznaczone na posiew, ale ja tylko takie kupuje, nawet na zwykla analize moczu, zeby pozniej wlasnie takich "kwiatkow" nie bylo.
 
reklama
Mogę do Was dołączyć, mi się średnio chce a że się boję to wychodzi kiepska średnią, a ostatnio po tak mi się brzuch spinal że stwierdziłam że nie powinnam wogole, później tylko się denerwuje i wczoraj mówię do M, obiecuje masz co chcesz ale w lutym[emoji23], mina bezcenna. Poważnie to się tym martwię, teraz jeszcze skracajace szyjki, później będę chciała do terminu dotrwać i tym sposobem wychodzi luty po połogu. W poprzednich ciazach drugi trymestr to był super czas, a teraz stres robi swoje.
A mi sie chce a nie moge, bo mam polipa na szyjce [emoji1] I kazda z nas ma problem. Jak nie w jedna to w druga strone [emoji1]
 
Dziewczyny mam wynik moczu co sądzicie? Dodam że robiłam jak pisalyscie podmyłam się i brodziku zrobiłam bo dłużej trzymać nie mogłam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] oczywiście środkowy strumień. Dzięki Bogu jutro wizyta nie mogę się doczekać [emoji4]
Screenshot_2018-08-28-15-26-52-1-1.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-08-28-15-26-52-1-1.jpg
    Screenshot_2018-08-28-15-26-52-1-1.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 362
A mi sie chce a nie moge, bo mam polipa na szyjce [emoji1] I kazda z nas ma problem. Jak nie w jedna to w druga strone [emoji1]
Ja tez nie mogę bo non stop krwiaki a dodatkowo na początku sierpnia lekarka powiedziała mi ze mam łożysko bardzo blisko ujścia i mam bardzo uważać. Mam nadzieje ze przez miesiąc poszło w górę. Nie powiem bo chce się czasem ale nie tak jak w pierwszej ciąży wtedy w drugim trymestrze to mogłam codziennie a teraz raz że się boję to dodatkowo nie można.....
 
reklama
Dziewczyny mam wynik moczu co sądzicie? Dodam że robiłam jak pisalyscie podmyłam się i brodziku zrobiłam bo dłużej trzymać nie mogłam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] oczywiście środkowy strumień. Dzięki Bogu jutro wizyta nie mogę się doczekać [emoji4]Zobacz załącznik 892617

Wg mnie wyniki są piękne każdy by takie chciał
 
Do góry