reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Na nfz , tylko mam zastepstwo u takiej niefajnej lekarki bo mój lekarz na urlopie. On mi zawsze robi, ale wiesz jak to na nfz lekarze..
Kurcze ja chodzę narazie na NFZ póki wszystko w miarę ok, ale póki co narzekać nie mogę, wszysytkie badania co miesiąc i USG też,zawsze jeszcze mówi żeby w razie jakichkolwiek watpliwosci przyjść wczeswcze niż za miesiac.w poprzedniej ciąży nawet jak poprosiłam o prenatalne to dała skierowaniea teraz u mnie też zaczyna się pod górkę więc jak długo będę do niej chodzić to zobacze
Miłego popołudnia wszstkim
 
Kurcze ja chodzę narazie na NFZ póki wszystko w miarę ok, ale póki co narzekać nie mogę, wszysytkie badania co miesiąc i USG też,zawsze jeszcze mówi żeby w razie jakichkolwiek watpliwosci przyjść wczeswcze niż za miesiac.w poprzedniej ciąży nawet jak poprosiłam o prenatalne to dała skierowaniea teraz u mnie też zaczyna się pod górkę więc jak długo będę do niej chodzić to zobacze
Miłego popołudnia wszstkim
Ja też nie narzekam, mój lekarz to aniół, zawsze robi mi usg, badania, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze moge do niego zadzwonić albo napisać i ogólnie jestem bardzo zadowolona, no ale akurat jutro jest na urlopie i mam zastępstwo z inną lekarka z która nie mam za dobrych wspomnień z przeszłości..
 
Ja też nie narzekam, mój lekarz to aniół, zawsze robi mi usg, badania, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze moge do niego zadzwonić albo napisać i ogólnie jestem bardzo zadowolona, no ale akurat jutro jest na urlopie i mam zastępstwo z inną lekarka z która nie mam za dobrych wspomnień z przeszłości..
Szkoda że jest coraz mniej takich lekarzy jeżeli chodzi o NFZ ,ale pewnie ma dużo pacjentek co nie ?[emoji6]
 
Torcik gotowy [emoji16][emoji9] zapraszam Zobacz załącznik 891919
Ulala jaki smakowity torcik aż ślinka cieknie ale na szczęście mam w lodówce tarte od siostry z kremem z białej czekolady i mascarpone i na to maliny [emoji4] kawy tez mi się chce choć ja pijam jak to wszyscy nazywają mleko z kawą [emoji23] tylko musze ruszyć się do sklepu po mleko a nie mam siły bo przed 2 godziny walczylam i czyscilam lodówkę bo woda mi się zatrzymywala ale już zrobione [emoji6]
 
Szkoda że jest coraz mniej takich lekarzy jeżeli chodzi o NFZ ,ale pewnie ma dużo pacjentek co nie ?[emoji6]
Noo niestety mase, dostać się do niego z marszu to tragedia, ale na szczescie jak zaszłam w ciąże to napisałam do niego i udało mi sie wbić na termin za 3tyg [emoji16] (i tak w miedzyczasie nie wytrzymałam i poszłam prywatnie do innej [emoji23]). Prywatnie ma długi terminy, a co dopiero na nfz. Ale jak już sie raz uda to potem sam ustala kolejne wizyty i przynajmniej nie trzeba dzwonić do przychodni i się prosić. A w ciąży to już w ogóle z wizyty na wizytę jest.
 
reklama
Ja w środę na wizycie tez liczę na usg bo będzie to wizyta poszpitalna wiec musi sprawdzić czy nie ma nowego krwiaka i czy łożysko się przesunęło do góry plus połówkowe, nie musze się chwalić że jestem umówiona prywatnie na usg połówkowe bo robie je we własnym zakresie ze względu na to że u nas w przychodni sprzęt jest stary i wolę iść na lepszej jakości i bardziej szczegółowe a dodatkowy plus to że zobaczę maleństwo w najbliższą środę i później po 8 dniach znowu [emoji7]
 
Do góry