reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ja robie mix. Jak to mowi moja mama Inkonescafe [emoji3] Sypie Inke, do tego troche kawy, woda plus mleko. W poprzedniej ciazy moj syn szalal w brzuchu po kawie, byl tak nadpobudliwy jakby chcial wyskoczyc z brzucha. Nie chce pic lury, wiec robie takiego mixa, by jakis smak byl [emoji6]
Ja ostatnio odkryłam kawę z topinamburu- wersja dla cukrzyków - mocno korzenna dla mnie pycha i super jak ma się ochotę na kawę popołudniu i pod wieczór.
 
Torcik gotowy [emoji16][emoji9] zapraszam
IMG_20180826_133910.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180826_133910.jpg
    IMG_20180826_133910.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 239
Weźcie bo ja już pół podłogi mokrej ze ślinki która mi cieknie na samą myśl, a tu jeszcze takie fotki :D Mmm pycha, ale zgłodniałam :D
 
Wy o ciescie, a za mna chodzi kapusta kiszona i juz zajadam ja 4 dzien :) ale jutro przed polowkowym chyba sie skusze na ciacho zeby sie rozluznic ;)
Ja jutro mam wizyte i tak sie boje, że ta durna baba nie zrobi mi usg, że szok [emoji849] już nawet mysle, co by tu ściemnić w razie czego, żeby miała powód [emoji848]
 
reklama
Do góry