reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Witajcie
U nas wczoraj były dożynki dokładnie w miejscowości 2 km ode mnie. Pogoda była nieciekawa, ale na występy gwiazd się dozpogdziło. Ja za długo z Majką nie byłam bo zmarzłam [emoji20] m.zostal u swoich rodziców bo oni stamtąd są no i chciał się z kumplami spotkać bo z niektórymi nie widział się już bardzo długo.
Jeśli chodzi o badania co wizytę mocz i morfologia a co druga tsh.bo ciągle jestem na euthyroxie.
W planach msm placek z malinami robić zobaczę jsk będzie z moimi.chęciami. Miłej niedzieli pozdrawiam [emoji4]
Ja szarlotke, oby checi nam starczyło i w czyny sie zmieniły
 
reklama
Ja mam ochotę na kiszonego. :D Dostałam takie dobre, domowe, ale jakoś do kawki mi nie pasuje.

Zaczęłam pić kawę, taką lurę dosłownie, ale i tak całej nie wypijam. Kiedyś 3 dziennie. :D
 
Ja mam ochotę na kiszonego. :D Dostałam takie dobre, domowe, ale jakoś do kawki mi nie pasuje.

Zaczęłam pić kawę, taką lurę dosłownie, ale i tak całej nie wypijam. Kiedyś 3 dziennie. :D
wg zaleceń możesz spokojnie dwie filiżanki kawy dziennie wypić ;) ja pije rano normalną kawkę, no trochę słabsza niż kiedyś bo bez niej nie umiem funkcjonować. Nie tyle co mnie pobudza, ale sam rytuał, że siadamy rano przed pracą i ją pijemy :D Jak czasami idę na badania i muszę być na czczo to potem cały dzień chodzę do tyłu bo brakuje mi tej kawy rano :D
 
Gdzie wkleja się ten skopiowany link, jak chcę stworzyć suwaczek?
Jak chcesz na stałe to musisz wejść przez kompa (albo może przeglądarkę w telefonie się nie nie wiem) i klikasz u góry na swój nick i tam jest taka zakładka "sygnatura" i tam wklejasz ten link i pod każdym Twoim postem jest widoczny. Na aplikacji w tel nie da się tego ustawić. Możesz też wkleić link bezpośrednio w posta, wtedy się pojawi, ale musiałabyś przy każdym poście to wklejać.
 
Kurcze jest 3:45 a ja nie mogę spać przebudzilam się i nie mogę zasnąć wszyscy na około smacznie śpią a ja leżę z naszą kotką :) a właśnie czy któraś z was ma domowego kota? Jak kot reaguje na wasze ciążę?
Mu mamy 2 a w zasadzie 2 dziewczyny i mnóstwo dzikusów na podwórku. Jedna chyba.nic nie kuma a druga na początku mnie omijała ale jak już przyszła się pomiziać to na całego i tak specyficznie przytulała się [emoji6]. A w zasadzie to najsztbciej owca się zorientowała[emoji6]
 
reklama
Do góry