reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ja zawsze planowałam że będziemy się starać o drugie dziecko jak nasz syn pójdzie do szkoły ;) a los chciał inaczej bo z podróży poślubnej przywiozłam niespodziankę w brzuchu :) i w sumie nie żałuję bo nasz syn to grzeczne i ułożone dziecko nie mogę narzekać na jego zachowanie, ma 5 lat i dużo mi pomaga przy sprzątaniu i gotowaniu. Jak na swoje pięć lat uważam jest bardzo dojrzały, czeka teraz na rodzeństwo i nie ukrywa że chce brata ;) przychodzi głaszcze brzuch i czeka aż będzie czuć ruchy jak położy rączkę ;)
 
Hej laseczki wiec wylądowałam w szpitalu 19 tc i otwarta szyjka macicy pobrali posiew czekam na wyniki do 6 dni i zakładają pessar Boże oby tylko utrzymać. Powodzenia dla was wszytkich
Odpoczywaj i staraj się nie przejmować. Jestes pod opieką specjalistów, więc musi być dobrze :)
I tak z własnego doświadczenia podpowiem staraj się nie szukać w necie informacji o tym, bo nawet na znanych portalach jest sporo głupot i człowiek się może tylko zdenerwować.

Znam kobiety po 30, a nawet 40, które nie mają dzieci i uważają, że ciąża to dramat i koniec ich życia. Jedna twierdzi, że by się zabiła (sorry za takie teksty tu). Nie mam ochoty im mówić o ciąży, unikam nawet spotkań. :) Pewnie jakby jednak wpadły, to taka gadka zmieniłaby się o 180 stopni.

Trochę boję się reakcji znajomych (jeszcze nie mówiliśmy). Większość antydzieciowa, nie wiem, czy mam ochotę sluchać, jak to mi współczują końca życia. :) Głupie wiem, może nie powinnam o tym pisać i nie przejmować się innymi. Po prostu wolę ich unikać. Najchętniej powiedziałabym im tak jak dziecko skończy 2 lata. :D
Też kiedyś miałam takich znajomych i pojawienie sie pierwszego dziecka zweryfikowano nasze relacje.

Ja jestem jedynaczką i jak porównuje się do mojego męża, który ma dwie siostry, to bardzo mu zazdroszczę. Chociaż nie mają jakiś mega dobrych relacji, bo każdy mieszka w innym mieście oddalonym o kilkaset kilometrów, ale jak jest sytuacja kryzysowa to mogą na siebie liczyc. Dlatego obiecałam sobie że będę miała minimum 2, a najlepiej 3 dzieci. No i drugie w drodze :)
 
Ja też zawsze chciałam więcej niż jedno dziecko. Chociaż za dzieciaka biłam się i non stop kłóciłam z rodzeństwem, to teraz gdy przychodzi chwila samotności, znajomi są raz ich nie ma a rodzeństwo ma się na zawsze [emoji4]a i dzieci inaczej się chowają jak w rodzinie mają też kuzynostwo, tak sądzę.
Moja koleżanka też miała otwartą szyjkę, donosiła do 36 tyg. Będzie dobrze [emoji8]
 
Już po połówkowych;) Potwierdza się płeć i będzie chłopak:) Chłopak jest dłuższy i bliżej mu 90 centyla więc nie wiem czy moje ubranka na 62 nie będą za małe:( Obecnie waży 362 g i wszystko prawidłowo się rozwija:)
Moje gratulacje Co do ubranek to na spokojnie, rzadko się zdarza żeby te 62 były od razu za małe. Częściej chyba te pieluszki "newborn" są za ciasne i trzeba od razu rozmiar 2 zakładać.
 
reklama
Do góry