reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Co do ilości dzieci to marzy mi się trójka w niedługim odstępie czasu. Mój mąż jest jedynakiem w dodatku teściowie nie żyją i wiem, że dlatego czasami jest mu trochę przykro, że jest sam więc nie chciałabym żeby było kiedyś tak było z naszym dzieckiem.
 
Co do ubranek. Widzialam, że w HM sa takie zestawy 6 szt. Wychodzi po 10 zl. Myślalam żeby kupic to w grudniu na wyprzedaży. Nie wiem tylko jak z jakością (stacjonarnie te ich sklepy cuchną) i nie wiem jaki rodzaj i zapięcie sprawdzi się do szpitala dla noworodka. Jakie polecacie?
 
Co do ubranek. Widzialam, że w HM sa takie zestawy 6 szt. Wychodzi po 10 zl. Myślalam żeby kupic to w grudniu na wyprzedaży. Nie wiem tylko jak z jakością (stacjonarnie te ich sklepy cuchną) i nie wiem jaki rodzaj i zapięcie sprawdzi się do szpitala dla noworodka. Jakie polecacie?
Na początek polecam body kopertowe czyli takie zapinane na całej długości, do tego polspiochy lub pajac rozpinany też na całej długości, najlepiej do konca obu nogawek. Jest duzo latwiej, bo przynajmniej ja na początku bardzo się bałam że uszkode maluszków główkę, a mój ślubny w ogóle odmówił zakladania i zdejmowania innych ubrań.
 
reklama
Do góry