reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

To moje pierwsze dziecko to też za bardzo nie wiem hehe:) I wszystko takie małe mi się wydaje. Ja kupię parę sztuk na 56 i resztę to 62 i 68. Kuzynka ostatnio urodziła 56cm i właśnie te ubranka na 56 były za małe. A znów druga urodziła 52cm i te ubranka na 56 były za duże. Także ja kupię od 56 parę sztuk. A gdyby było mniejsze nie wiem koło 50 to najwyżej mąż coś dokupi.
Ja mam troche ubranek po synku. Jak okaze sie, ze bedzie coreczka to na pewno cos do kupie. Zaczynalam od 56 i jakis czas tego rozmiaru uzywalam. Na pewno bede musiala kupic jakis kombinezon lub spiworek.
 
reklama
Śliczne macie brzuszki i piękne figury [emoji2] ciekawa jestem ile przytyje w tej ciąży bo w pierwszej przytyłam 9 kg z czego syn ważył 4 kg [emoji4]

Zazdroszczę wizyt i pięknych zdjęć z usg ja ostatnie miałam jak leżałam w szpitalu 4 sierpnia ale za tydzień kończy mi się zwolnienie i mam wizytę kontrolną po szpitalu to napewno zrobi mi usg żeby sprawdzić czy nie ma znowu jakiegoś krwiaka i czy łożysko się przesunęło bo ostatnio było nisko i blisko ujścia i lekarka mówiła że muszę uważać. No i do 6 września odliczać dni bo wtedy połówkowe i mam nadzieję poznać płeć dzidziusia a nie ukrywam że marzy mi się córeczka bo mam w domu synka [emoji4] a on z kolei bardzo chce mieć brata [emoji1]
A propos plci. Pytam mojego dwulatka jak urodzi sie dzidzius to jak go nazwiemy? Moj syn odpowiada "Wojtus". A ja dziewczynka? Odpowiedz "Wojtus". [emoji23] [emoji23]
 
Ja mam troche ubranek po synku. Jak okaze sie, ze bedzie coreczka to na pewno cos do kupie. Zaczynalam od 56 i jakis czas tego rozmiaru uzywalam. Na pewno bede musiala kupic jakis kombinezon lub spiworek.

Ja dziś w Tesco widzialam ładny kombinezon był po 79 zł ale właśnie miałam dylemat jaki rozmiar bałam się żeby nie za mały.
 
My też tak mieszkamy z teściami [emoji16]Z tym że moja teściowa jest bardzo schorowana i to jeszcze nią trzeba się zająć, więc na żadną pomoc nie możemy liczyć ...ale masz rację trzeba samemu się nauczyć, moja siostra twierdzi że nie jest to takie straszne na jakie wygląda ,będzie dobrze damy radę [emoji2]
Czytam o pielęgnacji pępka, za czasów moich synów było nie moczyć i przemywac 70% spirytusem, teraz pisze że to mit
I bądź tu mądry...
 
Czytam o pielęgnacji pępka, za czasów moich synów było nie moczyć i przemywac 70% spirytusem, teraz pisze że to mit
I bądź tu mądry...

No ja też nie wiem ale chyba będę nie moczyć. To tak samo jak z siusiakiem czytałam bo od jednej osoby usłyszałam że trzeba przy kapieli naciągac bo później jej synek miał na to operacje bo tego nie robila i czytałam artykuły jedni piszą że tak koniecznie A drudzy że nie bo można zrobić krzywde.
 
No ja też nie wiem ale chyba będę nie moczyć. To tak samo jak z siusiakiem czytałam bo od jednej osoby usłyszałam że trzeba przy kapieli naciągac bo później jej synek miał na to operacje bo tego nie robila i czytałam artykuły jedni piszą że tak koniecznie A drudzy że nie bo można zrobić krzywde.
Za" moich czasow" Nie odciagalo się napletka co najmniej do 2rz a nie wiem czy nie dłużej, jak widać że jest ciasno to z maluchem 3-4letnim idziesz do chirurga przypisują maść i wtedy się pomału rozciąga a co do operacji to wtedy kiedy za późno się idzie do chirurga albo rzeczywiście jest problem.
 
Dziewczyny A teraz z innej beczki o ubrankach było to teraz o sesji fotograficznej bd chciały zrobią sobie sesję ciążowa albo sesję dla noworodkow? I co o tym myślicie?

Ale dziś się rozpisalam:)
Ja jestem fanką zdjęć wieć na pewno :D Tzn brzuszkową to jak znajdę gdzieś okazyjną cenową i jak nie będę wyglądać jak wieloryb :D A noworodkowa to na milion procent, juz nawet pisałam do jednej babeczki, kiedy się umówić na termin bo trzeba wcześniej bo do takiej sesji dzieciątko najlepiej jak jest do 14 dnia życia. Jest wtedy elastyczne i taka sesja jest bezpieczna :)
 
Ja jestem fanką zdjęć wieć na pewno :D Tzn broszurkową to jak znajdę gdzieś okazyjną cenową i jak nie będę wyglądać jak wieloryb :D A noworodkowa to na milion procent, juz nawet pisałam do jednej babeczki, kiedy się umówić na termin bo trzeba wcześniej bo do takiej sesji dzieciątko najlepiej jak jest do 14 dnia życia. Jest wtedy elastyczne i taka sesja jest bezpieczna :)


No mnie ta sesja noworodkowa to też mega kusi :)
 
reklama
Do góry