reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja to czasami myślę czy w ogole jestem w Ciąży heh brzuch póki co dalej mały ruchów dalej nie czuje i dlatego to wszystko mi się wydaje takie odległe. Nie raz oglądam zdjęcie z usg i zadaje pytanie czy mój synek naprawdę tam jest ... :)
 
reklama
Ja dziś pozdrawiam z leżaka ,dzieci na wakacjach do 30 ego a ja pełen relaks i śpiew ptaków [emoji6]
IMG_20180821_113609_HDR.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180821_113609_HDR.jpg
    IMG_20180821_113609_HDR.jpg
    135,2 KB · Wyświetleń: 286
Ja to czasami myślę czy w ogole jestem w Ciąży heh brzuch póki co dalej mały ruchów dalej nie czuje i dlatego to wszystko mi się wydaje takie odległe. Nie raz oglądam zdjęcie z usg i zadaje pytanie czy mój synek naprawdę tam jest ... :)

Też muszę spojrzeć na zdjęcie z usg raz na jakiś czas, żeby się upewnić, że ten brzuch który wyrósł to prawdziwa ciąża a nie ciąża spożywcza;)
W niedzielę wieczorem czułam jak się dzidziol rusza, ale od wczoraj znowu cisza:/ więc nie wiem, czy to w niedzielę to były jednak jelita a nie ruchy dziecka.
@Olusiaczek19 W którym tc jesteś?
 
Też muszę spojrzeć na zdjęcie z usg raz na jakiś czas, żeby się upewnić, że ten brzuch który wyrósł to prawdziwa ciąża a nie ciąża spożywcza;)
W niedzielę wieczorem czułam jak się dzidziol rusza, ale od wczoraj znowu cisza:/ więc nie wiem, czy to w niedzielę to były jednak jelita a nie ruchy dziecka.
@Olusiaczek19 W którym tc jesteś?

Jestem w 18 tc dokladnie 17+2. Byłam u lekarza w czwartek mówił że powinnam ruchy poczuć w tym tyg albo koło 20 tyg także mówić od tyg do trzech. Więc staram się być cierpliwa :) póki co
 
Jestem w 18 tc dokladnie 17+2. Byłam u lekarza w czwartek mówił że powinnam ruchy poczuć w tym tyg albo koło 20 tyg także mówić od tyg do trzech. Więc staram się być cierpliwa :) póki co
Jestem w tym samym tygodniu co ty 17+2 i czuję już od jakiegoś tygodnia ,na początku były to słabe ruchy ale od 3dni czuję je regularnie i są one mocniejsze, cudowne uczucie!Według mnie nie da się pomylić tych ruchów z ruchami jelit .Ja od samego początku byłam pewna że to kopniaki Tomusia[emoji16]
 
reklama
Do góry