reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dziewczyny, czy jeśli cytoligia jest ok, to i tak może wyjść jakaś infekcja? Mnie lekarz nie zlecił posiewu. :/ Miałam tylko cytologię, zwykłe badanie moczu i badanie szyjki. Czy mam się upomnieć?

Infekcja może pojawić się w sumie w każdej chwili, ale skoro na razie wyniki masz dobre, to nie ma się czym przejmować i obciążać głowy [emoji6]
 
reklama
U mnie zaznacza sie na niebiesko i zadna nowa ikonka sie nie pojawia. Mam chyba prehistoryczny telefon [emoji16]
Jak klikniesz na swój post, to pojawia się takie coś u góry. Zaznaczyłam gdzie jest edycja. Sprawdź też czy jesteś zalogowana jak próbujesz to zrobić. [emoji5]
20180820_211414.jpg
 

Załączniki

  • 20180820_211414.jpg
    20180820_211414.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 340
Dziewczyny, czy jeśli cytoligia jest ok, to i tak może wyjść jakaś infekcja? Mnie lekarz nie zlecił posiewu. :/ Miałam tylko cytologię, zwykłe badanie moczu i badanie szyjki. Czy mam się upomnieć?
Jak cie nic nie swędzi i lekarz nic nie widzi to nie ma co. Ale tak, cytologia może być ok, ale można mieć infekcje.
 
Dziewczyny, czy jeśli cytoligia jest ok, to i tak może wyjść jakaś infekcja? Mnie lekarz nie zlecił posiewu. :/ Miałam tylko cytologię, zwykłe badanie moczu i badanie szyjki. Czy mam się upomnieć?
Niestety infekcja może pojawić się w każdej chwili ja np w środę byłam u ginekologa a w sobotę zaczęło mnie na dole piec i swędziało tak nagle. Upały straszne wiec prysznic brałam nawet 4 razy dziennie polecialam do apteki kupiłam płyn do higieny intymnej z pH 3.5 dodatkowo poradzili mi jeszcze probiotyki i przeszło a później razem z lekarka znalazlysmy przyczynę........wkładki......kupiłam cerfree takie zapachowe i okazało się że to od nich była infekcja bo były za bardzo perfumowane.
 
Infekcja może pojawić się w sumie w każdej chwili, ale skoro na razie wyniki masz dobre, to nie ma się czym przejmować i obciążać głowy [emoji6]
U mnie też czasem coś tam zaswedzi mam nystatynę w domu wrazie co,lekarz nic nie widzi mówi że ok i posiewu nie miałam.ale ja odrzuciłam majty w nocy i wkładki i tylko lactacyd używam i wszystko w porządku jest[emoji6]a i muszę uważać w czym piorę bieliznę bo teZ mi podraznia
 
Widzisz a mi nic o posiewie nie powiedzieli, dopiero jak zaczelam miec objawy infekcji. Dobrze, ze przebadaja Cie wzdluz i wszerz. Bedziesz spokojniejsza.

no zobaczymy co tam wyjdzie ... cytologie miałam w styczniu było oki a posiew przy okazji za jednym razem ... bo i tak lekko teraz plamie ... najważniejsze że z synusia wszystko ok a resztę przetrwam
 
U mnie też czasem coś tam zaswedzi mam nystatynę w domu wrazie co,lekarz nic nie widzi mówi że ok i posiewu nie miałam.ale ja odrzuciłam majty w nocy i wkładki i tylko lactacyd używam i wszystko w porządku jest[emoji6]a i muszę uważać w czym piorę bieliznę bo teZ mi podraznia

Ja w bieliźnie też nie śpię, ale bez tych wkładek to słowo, nie daję rady. Za dużo „tego” ze mnie wycieka.
 
reklama
U mnie też czasem coś tam zaswedzi mam nystatynę w domu wrazie co,lekarz nic nie widzi mówi że ok i posiewu nie miałam.ale ja odrzuciłam majty w nocy i wkładki i tylko lactacyd używam i wszystko w porządku jest[emoji6]a i muszę uważać w czym piorę bieliznę bo teZ mi podraznia

Ja cały czas biorę kapsułki lacibios femine i używam pl. do higieny intymnej lacibios feminw PREGNA
 
Do góry