reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

No dziewczynki już po wizycie[emoji7]wszystko jest w jak najlepszym porzadeczku lekarz małego dokładnie zbadal,całe 400g szczęścia[emoji5]nawet stopę zmierzył 3,5cm[emoji23]i po raz kolejny pokazywał siusiaka także wątpliwości nie ma będzie mały Oluś[emoji6]brzuch miękki,szyjka długa i bez znaków niewydolności. Mam brać magnez i nospe wrazie co. Także właśnie zszedł ze mnie cały stres[emoji16]
Zdjęcia mam w sumie takie mało wyraźne i głównie to cycka pokazywał[emoji39]
Dawaj fote jaka by nie była! :D Super, że jest ok ;)
 
reklama
No dziewczynki już po wizycie[emoji7]wszystko jest w jak najlepszym porzadeczku lekarz małego dokładnie zbadal,całe 400g szczęścia[emoji5]nawet stopę zmierzył 3,5cm[emoji23]i po raz kolejny pokazywał siusiaka także wątpliwości nie ma będzie mały Oluś[emoji6]brzuch miękki,szyjka długa i bez znaków niewydolności. Mam brać magnez i nospe wrazie co. Także właśnie zszedł ze mnie cały stres[emoji16]
Zdjęcia mam w sumie takie mało wyraźne i głównie to cycka pokazywał[emoji39]
Super że jest wszystko ok [emoji6]Masz jakąś fotkę Olusia? [emoji7]
 
No dziewczynki już po wizycie[emoji7]wszystko jest w jak najlepszym porzadeczku lekarz małego dokładnie zbadal,całe 400g szczęścia[emoji5]nawet stopę zmierzył 3,5cm[emoji23]i po raz kolejny pokazywał siusiaka także wątpliwości nie ma będzie mały Oluś[emoji6]brzuch miękki,szyjka długa i bez znaków niewydolności. Mam brać magnez i nospe wrazie co. Także właśnie zszedł ze mnie cały stres[emoji16]
Zdjęcia mam w sumie takie mało wyraźne i głównie to cycka pokazywał[emoji39]
Super że wszystko dobrze, rosna maleństwa[emoji3]
 
Ja taką miałam sobotę i od czego to może być?zaczęłam magnez łykać i jak ręką odjął. Ale może przez to że się nasprzatalam w piątek do tego gotowanie,zakupy
U mnie brzuch twardnieje jak się za dużo nachodzę, albo sprzątam. Chociaż z tym też nie ma reguły. W sobotę jechaliśmy 700 km z małymi przerwami i nawigacja skierowała nas na koniec na okropnie połataną drogę i mnie mega wytlukło, że po 10 minutach brzuch zrobił mi się jak kamień. Ja biorę cały czas magnes 3 razy dziennie, luteine 2 razy dziennie od początku ciąży i jak jest źle to nospę albo skopolan, a i tak mi brzuch twardnieje. Muszę zapytać gina co jeszcze robić w takich przypadkach.
 
No widzisz to dobrze, że zapytałam, bo tu tyle informacji a Ty cicho siedzisz, nic się nie chwalisz!! Ładnie to tak? :D To super, że się uspokoiły przeboje ;)
Bo tu tyle się dzieje, że jak wszystko wyczytam to już mi czasu brakuje na pisanie ;) ale mam na forum koleżanki, które o mnie pamiętają i się dopytują - to bardzo miłe :)
 
No dziewczynki już po wizycie[emoji7]wszystko jest w jak najlepszym porzadeczku lekarz małego dokładnie zbadal,całe 400g szczęścia[emoji5]nawet stopę zmierzył 3,5cm[emoji23]i po raz kolejny pokazywał siusiaka także wątpliwości nie ma będzie mały Oluś[emoji6]brzuch miękki,szyjka długa i bez znaków niewydolności. Mam brać magnez i nospe wrazie co. Także właśnie zszedł ze mnie cały stres[emoji16]
Zdjęcia mam w sumie takie mało wyraźne i głównie to cycka pokazywał[emoji39]

Ale duży! Gratulacje :)
 
U mnie brzuch twardnieje jak się za dużo nachodzę, albo sprzątam. Chociaż z tym też nie ma reguły. W sobotę jechaliśmy 700 km z małymi przerwami i nawigacja skierowała nas na koniec na okropnie połataną drogę i mnie mega wytlukło, że po 10 minutach brzuch zrobił mi się jak kamień. Ja biorę cały czas magnes 3 razy dziennie, luteine 2 razy dziennie od początku ciąży i jak jest źle to nospę albo skopolan, a i tak mi brzuch twardnieje. Muszę zapytać gina co jeszcze robić w takich przypadkach.
Mi mówił że magnez 4 razy dziennie ale to było jednorazowe i nie cały brzuch
 
reklama
Do góry