reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
hej dziewczyny byłam dziś u lekarza i faktycznie coś tam mam na tej szyjce ale dla pewności czy to polip... miałam pobrana cytologie i będę miała od razu z posiewem na bakterie zrobiony ...tak więc czekamy narazie ... z synkiem wszystko ok :) dziś znów lekko plamie bo szyjka znów została ruszona ... zobaczymy cytologie ostatnia miałam ok a robiłam na poczatku roku ... szyjka na koniec lipca tez była ok tak więc muszę czekać .. i starać się nie denerwować
Widzisz a mi nic o posiewie nie powiedzieli, dopiero jak zaczelam miec objawy infekcji. Dobrze, ze przebadaja Cie wzdluz i wszerz. Bedziesz spokojniejsza.
 
No dziewczynki już po wizycie[emoji7]wszystko jest w jak najlepszym porzadeczku lekarz małego dokładnie zbadal,całe 400g szczęścia[emoji5]nawet stopę zmierzył 3,5cm[emoji23]i po raz kolejny pokazywał siusiaka także wątpliwości nie ma będzie mały Oluś[emoji6]brzuch miękki,szyjka długa i bez znaków niewydolności. Mam brać magnez i nospe wrazie co. Także właśnie zszedł ze mnie cały stres[emoji16]
Zdjęcia mam w sumie takie mało wyraźne i głównie to cycka pokazywał[emoji39]
Stopka 3,5 cm [emoji173] Super, ze wszystko w porzadku :)
 
Widzisz a mi nic o posiewie nie powiedzieli, dopiero jak zaczelam miec objawy infekcji. Dobrze, ze przebadaja Cie wzdluz i wszerz. Bedziesz spokojniejsza.
Dziewczyny, czy jeśli cytoligia jest ok, to i tak może wyjść jakaś infekcja? Mnie lekarz nie zlecił posiewu. :/ Miałam tylko cytologię, zwykłe badanie moczu i badanie szyjki. Czy mam się upomnieć?
 
reklama
Do góry