reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja już albo świruje albo nie wiem co. Czuje że od czasu mi brzuch twardnieje ale na krótko i puszcza nic poza tym nie boli.ale do tego mam też zaparcia, dobrze że lekarza mam w poniedziałek.
 
reklama
Mialam to samo. Pojawilo sie brazowe plamienie, dosc obfite. Pojechalam przerazona na SOR, bo wczesniej mialam krwiaka, ktory sie wchlonal. Balam sie, ze zrobil sie kolejny. Okazalo sie, ze to polip. Moja gin powiedziala, ze w ciazy moga sie pojawiac z uwagi na zmiany hormonalne. Nic sie z tym nie robi, tylko obserwuje. Ja mialam dodatkowo bole brzucha, wiec dostalam luteine na jakis czas. Moze sie wchlonac lub wydalic dopiero podczas porodu. Do tego czasu zakaz wspolzycia, by go nie podrazniac.

a długo plamilas ??? Ja w poniedziałek rano mam się pokazać u swojego lekarza ... zobaczymy co powie
 
dziewczyny a ja wczoraj na SOR ZE byłam. .. pojawiło mi się plamienie brazowe i myślałam że zejdzie na zawał. .. a mój lekarz nie odbieral tel ale z dzidzia wszystko oki a coś mam na szyjce podejrzenie polipa (malutki srednica 10 mm) i do kontroli u swojego lekarza i zrobić wymaz na bakterie ... tylko mnie nic nie piecze ... boże zawsze coś chyba zwariuje do tego stycznia
To napewno przestraszyłaś się bardzo.... Kiedy masz kontrolę u swojego lekarza? Ja doskonale Cię rozumiem ja z plamieniami byłam już 3 razy na IP. Na szczęście za każdym razem było ok [emoji16]
 
Mialam to samo. Pojawilo sie brazowe plamienie, dosc obfite. Pojechalam przerazona na SOR, bo wczesniej mialam krwiaka, ktory sie wchlonal. Balam sie, ze zrobil sie kolejny. Okazalo sie, ze to polip. Moja gin powiedziala, ze w ciazy moga sie pojawiac z uwagi na zmiany hormonalne. Nic sie z tym nie robi, tylko obserwuje. Ja mialam dodatkowo bole brzucha, wiec dostalam luteine na jakis czas. Moze sie wchlonac lub wydalic dopiero podczas porodu. Do tego czasu zakaz wspolzycia, by go nie podrazniac.
U mnie to bylo tylko jednorazowe, tylko jeden dzien i do tego bolalo mnie podbrzusze.
 
Ja przytyłam 4 kg [emoji21] też mam sporą nadwagę ale jak staram się jest mniej to od razu mam dużo ciał ketonowych w moczu. I tak jem mniej niż zalecił dietetyczka

W pierwszej ciazy tyłam jak szalona +25kg a teraz jest inaczej. Gorzej się czuję i mam mega obawy, więc może to dlatego.
Ja sie staram jeść dla dwojga chociaż mam słabość do lodów i pije dużo wody. Ot dieta . A ćwiczysz coś? spacery chociaż? Ja czasem spaceruje.
 
reklama
W pierwszej ciazy tyłam jak szalona +25kg a teraz jest inaczej. Gorzej się czuję i mam mega obawy, więc może to dlatego.
Ja sie staram jeść dla dwojga chociaż mam słabość do lodów i pije dużo wody. Ot dieta . A ćwiczysz coś? spacery chociaż? Ja czasem spaceruje.
Rowerek stacjonarny. Spaceruje mało bo mi wtedy brzuch bardzo się napina. Na rowerze czuje się zdecydowanie lepiej
 
Do góry