reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 5,5 kg, z tym że urodziłam w 36 tygodniu i miałam cukrzycę ciążową. W tej ciąży dotychczas przytyłam jakiś kilogram.
 
reklama
Hej, dziewczyny jestem w 18t 5d ciąży, wszystko przebiega u mnie prawidłowo. Tylko wczoraj odebrałam wyniki z posiewu i mam bakterię w moczu Enterococcus faecalis. Czekam do poniedziałku na konsultacje z lekarzem. A może któraś z was miała cos takiego?
 
Hej, wiem, że przynudzam, ale ostatnio szansa żeby zapisać się do zamkniętego :D
Mamy:
@Seite
@Kuskus
@Kinia_K
@Margot86
@madzialeenka84
@sweetdream09
@Ilona80
@Cleopatra_83
@Justi31
@Wk007
@kasia.87
@AnnaMamma

Ktoś jeszcze?
Witajcie mamuśki
Właśnie kilka godzin temu dotarliśmy do domu. Mimo kilku godz opóźnienia lotu zmiany samolotu z powodu awarii
Uważam wakacje za udane - boję się wejść na wagę[emoji4] [emoji15] czuję się dobrze dzidzia już tak się rusza, że domownicy mogą wyczuć reką Majka gada już do swojego braciszka - słodkie. 10 dni mnie nie było hmmm 50 stron raczej nie jestem w stanie nadrobić. Może jutro trochę się zagłebię. Wątek zamknięty hmm coś pamietam było poruszane przed moim wyjazdem, ale nie widzę siebie na tej liście chyba że Jeszcze raz trzeba się dopisać
Pozdrawiam
Jutro jak się ogarnę zrobię fotkę mojego bebzonka [emoji5]
 
Witajcie mamuśki
Właśnie kilka godzin temu dotarliśmy do domu. Mimo kilku godz opóźnienia lotu zmiany samolotu z powodu awarii
Uważam wakacje za udane - boję się wejść na wagę[emoji4] [emoji15] czuję się dobrze dzidzia już tak się rusza, że domownicy mogą wyczuć reką Majka gada już do swojego braciszka - słodkie. 10 dni mnie nie było hmmm 50 stron raczej nie jestem w stanie nadrobić. Może jutro trochę się zagłebię. Wątek zamknięty hmm coś pamietam było poruszane przed moim wyjazdem, ale nie widzę siebie na tej liście chyba że Jeszcze raz trzeba się dopisać
Pozdrawiam
Jutro jak się ogarnę zrobię fotkę mojego bebzonka [emoji5]
Ty już dawno jesteś [emoji16] przywołam Cie tam
 
Hej, dziewczyny jestem w 18t 5d ciąży, wszystko przebiega u mnie prawidłowo. Tylko wczoraj odebrałam wyniki z posiewu i mam bakterię w moczu Enterococcus faecalis. Czekam do poniedziałku na konsultacje z lekarzem. A może któraś z was miała cos takiego?
Hej wygugluj sobie ja wpisalam to i wyszło że paciorkowiec. Z tego co się orientuję często kobiety w ciąży mają i przed porodem też będziemy na to badane. Wymaz z pochwy i odbytu
 
Hej wygugluj sobie ja wpisalam to i wyszło że paciorkowiec. Z tego co się orientuję często kobiety w ciąży mają i przed porodem też będziemy na to badane. Wymaz z pochwy i odbytu

Dokładnie. I antybiotykoterapia, bo inaczej zarazisz tym dziecko podczas porodu. Przepraszam za dosłowność wypowiedzi, ale może tak być, że podczas „podcierania” w toalecie bakterie kałowe dostały się do pochwy. Dlatego ważny jest, aby robić to w kierunku „do pupy”, a nie odwrotnie. No i podmywać się po wizycie w toalecie.

Częste to nie jest, bo by miała co druga z nas, ale na pewno się zdarza.
 
Z tego co sprawdzałam to najczęściej takie rzeczy występują czesto ale w pozniejszym etapie ciazy, no a innych objawów nie mam typu świąd, krwawienie, niepokojący śluz. Mam nadzieję, że szybko się z tym uporam, żeby do porodu nie było śladu i nie zagrażało dzieciątku
 
Z tego co sprawdzałam to najczęściej takie rzeczy występują czesto ale w pozniejszym etapie ciazy, no a innych objawów nie mam typu świąd, krwawienie, niepokojący śluz. Mam nadzieję, że szybko się z tym uporam, żeby do porodu nie było śladu i nie zagrażało dzieciątku

Dobrze, że wcześnie wykryte, bo można działać. Do porodu nie będzie śladu.
 
reklama
Też tak myślę że zwalczę to raz dwa i do porodu nie będzie śladu. Czekam na jutrzejszą konsultację z lekarzem
Nawet jak wyleczysz i tak znów bedzie lekarz Cię badał na to,jakoś 2 tyg przed porodem muszą być ważne te badania czy nie ma paciorkowca.ale nawet jak nie zdazysz to oni dają antybiotyk zapobiegawczo żeby właśnie dziecko się nie zaraziło
 
Do góry